Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ő most mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő most mit akar tulajdonképpen?

Figyelt kérdés

Egyik fiú barátommal még nyáron kavartunk, csak csókolóztunk, de akkor mindketten részegek voltunk, nem is beszéltünk róla nem is törődtünk vele és hálistennek nem változtatott a kapcsolatunkon. Azóta eltelt több hónap éreztem hogy sokszor néz, meg észrevettem rajta külöünböző jeleket, pl. többször hozzáér a kezemhez akár, kéri hogy üljek mellé, és (mivel ez még a 18 éves fiúnál is megy) bökdös meg piszkálódik, de kedvesen.

Legutóbbi bulin azonban én ittam ő pedig nem és újra csókolóztunk, méghozzá elég hevesen. Beszélgettünk is, a barátja kérdezte miért nem jövök vele össze tényleg, de ő maga meg azt mondta nem szeretne összejönni mert osztálytárs vagyok. Ezek után továbbra is megvannak azok a jelek mint régebben, de msotmár kevesebbet szólunk egymáshoz, elkapja a tekintetét ha rajtakapom hogy néz.

Most őszintén ez mit jelent? Meg akar csak dugni vagy miért próbálkozott be másodjára is? :D Segítsetek, Fiúk! :D


2014. okt. 4. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pfff ezek a tinik, mindenkivel smarolnak meg a buszon is. Igenytelenek.
2014. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szopni akar.
2014. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Es persze buliban reszegen, gratulalok! Nekem az elso csokom jozanon lesz es egy csendes nyugodt szep helyen. 12L
2014. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki kavart már életében, nem idegen volt, nagyon szeretem, mint barátot, és tetszik is nekem.

Az első csókom nekem is szép helyen volt, de itt most nem erről van szó :D

És nem smárolok orrba szájba buliban idegenekkel. Újra kiemelem: ő nem idegen nekem.

És örülnék ha a kérdésre válaszolnátok, és nem véleményeznétek, köszönöm.

2014. okt. 4. 23:33
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig 12 évesen még nem egyformák az élettapasztalataink, ne haragudj :) 18 éves vagyok, nem vagyunk egy korosztály. Én sem véleményezlek téged, szóval te se tedd, drága Utolsó!
2014. okt. 4. 23:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyilván , hogy szeretne dugni... végső soron minden csak arra megy ki
2014. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik jól gondolkodtam. No mindegy, nem értem továbbra sem őt. :D
2014. okt. 4. 23:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azt látja, hogy csak akkor kell neked, ha éppen leittad magad rendesen, máskor meg csak barát vagy. Ha nem jöttök össze úgyis megdöglik a kapcsolat, így állj hozzá!
2014. okt. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem csak dugni akar, csak nem tudja, mi sülne ki ebbol, es utána mi lenne a baratsagotokkal, es nem biztos a te érzéseidben se
2014. okt. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az értelmes válaszokat, mentek a zöld kezek. Nekem is tetszik ő, de fogalmam sincs hogy ezek után (a csókok) után, hogy viselkedjek vele.. Szerintetek? :)
2014. okt. 5. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!