Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vártok el egy 22-23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok el egy 22-23 éves fiatal Nőtől? Mennyire legyen otthonos/hogy mozogjon a konyhába/munkahelyét illetően milyen munkája legyen (szóval ne legyen takarító, ku***)? Milyen legyen külsőleg, és belsőleg is? Miket lehessen vele csinálni?

Figyelt kérdés
Elsősorban Férfiak véleményére vagyok kíváncsi, hogy Ti mit várnátok el egy ilyen életkorú barátnőtől.
2014. okt. 5. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem várnék el tőle többet, mint amit én is tudok. Alapvető dolgok fontosak: legyen rend szerető (mint én) tudjon jól főzni (mint én) legyen sportos (mint én), ne legyen rövid hajú, tudjon rám időt szakítani....

Nagyon sok mindent fel lehetne sorolni, de most inkább nem tenném...

20F

2014. okt. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyen ápolt,csinos,szexi,normális munkája legyen,tárakat semmiképp sem, de k..va se!Legyen önbizalma.legyen házias és legyen nikotin vagy alkoholfüggő,nekem ennyi így elsôre
2014. okt. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Javítás:ne legyen takarítónő,Ne legyen nikotin és alkoholfüggő!
2014. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szexi, szép, gyönyörű, kivánatos, csinos legyen. Tudjon mosni, takatítani, főzzön töltött káposztát, pacal pörköltöt, sört vegyen s meccs közbe felszolgálja.
2014. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy igényeitek:) Merre találni ilyen srácokat?
2014. okt. 6. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
legyen szép,okos,intelligens,ne féljen a házimunkától,tudjon legalább egy kicsit főzni!...és szeressen engem teljes szívéből!!
2014. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyen őszinte. Talán nem tűnik soknak, pedig ez lenne a legfontosabb.
2014. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!