Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen számotokra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen számotokra egy jó pasi (külsőleg-belsőleg)?

Figyelt kérdés

-Hogy nézzen ki (milyen magas, milyen testalkatú, szem/haj, stílus stb.)

-Legyen -e saját háza, autója, mennyi pénze legyen, milyen szakmája/állása

-Milyen belső tulajdonságai legyenek


2014. szept. 21. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Te senkinek nem fogsz kelleni, ezt így most megmondom a válaszod alapján kedves kérdező...
2014. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet nagyon gazdag, lehet nagyon szep, csabito, a csajok kedvence, de megeri ha egy pocs? >:D<


En azt szeretem ha egy pasi intelligens, muvelt, higienikus, helyt tud allni bizonyos helyzetekben, ha bemutatom szuleimnek akkor ne hozzon szegyenbe, ertelmesen, felnottkent beszelgessen akar szuleimmel, akar velem, akar massal szemben is... Ne legyen az a le iszom magam, meno vagyok tipus. Termeszetesen legyen stilusa, de nem az a sarga polo, rozsaszin nadrag :D oke vannak meno cuccok, de nem kell divatmajom lenni :D Nem muszaj ki tudja milyen izmos legyen, de azert ne 100 kg. (Am a barna haj/szem jobban bejon, mert en is az vagyok :P) Nem az a lenyeg, hogy sajat haza, autoja legyen, hanem tudja felmutatni, hogy itt s ott tanultam, ezt meg azt elertem eletem soran, ilyen meg olyan almaim vannak, amiert harcolok. Nekem fontosabb az, hogy a suliban nem egy buko diak volt, hanem az, akire felneztek. Belso tulajdonsagbol is akad boven. De lenyeg, hogy megertsen, tiszteljen, hu legyen, stb stb... :)


Es ha valaki azzal jon most, hogy almodozni lehet, mert csak ott kapok ilyent, akkor annak uzenem, hogy igen almodtam, de aztan eleg volt, inkabb felkeltem, megkerestem a sracot es boldog voltam mellette :)

2014. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ember tudatlannak születik, nem hülyének; hülyévé az oktatás teszi.
2014. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Külső:

Nálam magasabb legyen (ami nem nehéz, tekintve, hogy 160 cm vagyok), de még jobb, ha legalább 180 centi. Testalkatra szálkás/kicsit izmos/átlagos max. egy pici pocakkal. Szemszín és hajszín teljesen mindegy, de általában sötétebb hajúak szoktak megtetszeni (de persze akad kivétel). Szeretem, ha kicsit férfiasabb (pl. borosta, szakáll), nem pedig szőrtelen és kisfiús.

Stílusra...hm...átlagos. Farmer, póló, tornacipő.


Egzisztencia:

Nyilván nem bánom, ha van kocsija és nem a szüleivel él 30 évesen, de inkább az a fontos, hogy legyenek tervei, céljai. Ne csak lógjon a világban és várja a sült galambot. Mivel jómagam orvosnak tanulok, őszintén szólva nem bánnám, ha ő is orvos lenne. Na nem azért, mert nem felel meg más, csak talán könnyebb lenne sok szempontból.


Belső:

Intelligens, humoros, kreatív, hűséges, kedves. Ne legyen agresszív, hisztis.


Azért hozzáteszem, hogy amit leírtam, az tényleg csak az "álompasi". A párom pl. a belső tulajdonságokon kívül nem nagyon felel meg ennek, mégis vele vagyok elég sok ideje.

2014. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátom.
2014. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!