Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Remelem csak tevedek vagy megsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remelem csak tevedek vagy megsem?

Figyelt kérdés

en 22 vagyok tesom lanya 16, 3 napra eljott hozzam meglatogatni mert meg egyetemre jarok.

este fele neztunk egy filmet szt oda bujt hozzam, melkasomra fekudt, elkezdett csiklandozni is.

remelem csak en ertelmezem maskepp es nem akar tollem semmit.

(tesom lanya isten szerelmere, ha akarnek se tudnek ugy ra nezni).

ti mit gondoltok rolla? es hagyjanak az olyan IQ harcosok hogy szerelmes vagyok egy 16 evesbe s nem merem megkerdezni, azert alcazom a kerdest.

kort is irjatok ha valaszoltok.



2014. okt. 5. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Romantikus, 16 éves kislány, ne foglalkozz vele. Vedd rokoni közeledésnek, ne többnek! Amúgy: miért nem állítottad le?
2014. okt. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magyarul a nagybatyja vagy! Mar nem azert, de en is rengeteget nyuzom nagybatyamat, nagynenemet, hulyeskedek veluk, de nem akarok semmit toluk.

Sztem ne magyarazz ebbe bele semmit, mert egyszeruen kedvel teged, mint rokont!

21L

2014. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:

a kiskamaszok ha olyan a viszony, nagyon is bújósak, igénylik a fizikai közelséget.

De persze nem lehet tudni, légy résen és ha úgy érzed, h vmi nem oké, finoman célozgass rá h nem, van barátnőd, akármi.

Vagy le kell ülni direktben megbeszélni.

2014. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kosz a valaszokat

nem is akarom hogy kozeledjen. meg se fordul ilyen az agyamba, csak remelem hogy ugy van ahogy mondjatok es torodesre vagyis csak.

2014. okt. 5. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!