Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak! Ti visszairtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Ti visszairtok egy csajnak, ha ratokir fb-on?

Figyelt kérdés

Regota tetszik, es kb 3 hete azt vettem eszre, hogy bejovok neki. Az a tipikus szepfiu, aki utan bomlanak a csajok. 3 eve kozeledett felem, de nem foglalkoztam vele. Azota gyakran nez, viszont soha nem jon oda hozzam, kicsit felenknek tunik, pedig nem az. Ellenben ezido alatt rengetrg csajjal kavart mar.

Ha barmi uruggyel rairok, venni fogja a lapot, vissza fog irni? Es ezt el fogja meselni az ismeroseinek?


2014. okt. 5. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én vissza szoktam írni
2014. okt. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudtuk, hogy szép fiú. Egy nő csak akkor ír fiúra, ha szép fiú, aki sok nőt megszerezhet. Egy nem szép fiú 100% visszaír, de egy szép fiú nem olyan biztos. Ha valóban bejösz neki akkor csak visszaír, de ha tévedsz akkor talán vissza fog.
2014. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet nem mer újra közeledni, nehogy új járjon mint 3 éve..
2014. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 év alatt már rég túlteném magam és másik lánnyal foglalkoznék .Ez már igen kései döntés ,de ha van hozzá jó szöveged akkor biztosan vissza ír .Vigyáznod kell mert 3 év alatt lehet megutált.
2014. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azert bamul mai napig, mert utal?? Erdekes!
2014. okt. 5. 09:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem, h milyen uruggyel irsz ra? en rairnek egy nagyon felenk evfolyamtarsamra, de nem tudok mit irni. nincsenek kozos oraink, semmi... ;(
2014. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajna eddig nem írt rám senki! De mindenképpen válaszolnék! Nem válaszolni bunkóság!
2017. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen válaszolnék neki valamit!
2019. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!