Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha nem számit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nem számit a külső, akkor?

Figyelt kérdés

Volt egy érdekes beszélgetésem egy 30-as nővel :)

a lényeg, hogy szerinte nem számit a külső, hogy magas-alacsony, vékony stb. Számit az ápoltság, kisugárzás, szal a szokásos fa.szságok. És hogy persze mi pasik milyenen vagyunk, hogy a külső alapján válogatunk, stb.


Akkor kérdem én:

- mi alapján van az, hogy társkeresőn visszairtok valakinek vagy nem?

- miért van az, hogy van aki szabályosan undorodik tőlem, és más meg egy év után is rám van cuppanva?

- miért van az, hogy valaki 21 évesen csak elutasitáson van túl, más meg gátlástalanul használhatja ki a nőket, és nőtlen idáig max. 2 hétig volt?


2014. okt. 5. 12:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Ne dőlj be nekik,csak a külső számít.
2014. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én nem dőlök... csak ezt elfelejtettem megkérdezni
2014. okt. 5. 12:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. nem társkeresőzök

2. a szépség relatív... az egyiknek te vagy az álom pasi, a másiknak nem az olyanok jönnek, be mint te

3. miért nem próbálod meg azzal, aki 1 éve rád van cuppanva

2014. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen sajnos, az egész vilég pofara megy
2014. okt. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Számít a külső. Én például a magas, sportos srácokat szeretem. Nem kell szuper kigyúrtnak lenniük, de pl. ha van egy jó vaskos válluk, azt szeretem. Vagy például hajra is jobban bejönnek a világosabbak. - Ennek ellenére nem csak világos hajú, magas, vállas barátaim voltak. Csak az kb. az ideálom.


"- miért van az, hogy valaki 21 évesen csak elutasitáson van túl, más meg gátlástalanul használhatja ki a nőket, és nőtlen idáig max. 2 hétig volt?"

Ennek viszont tényleg nem hiszem hogy sok köze van a kinézethez. Lehet két férfi kb. egyforma kinézetű, akkor is az egyik tartozhat az egyik, a másik a másik kategóriába.


Igen, egy jobb képű férfinak könnyebb nőt találnia, de egy átlagosabb is találhat. Ugyanolyan személyiségű férfiak közül a jobb képűnek lehet 3 lánynál, az átlagosnak 6 lánynál, a rondának 10 lánynál kell kezdeményeznie.


Ha a kinézeteden már nem tudsz hova javítani, miért nem javítasz a személyiségeden? Ha már megtaláltad a legjobb frizurát, arcszőrzet kombinációt, elég sportos vagy és elég jól öltözöl, akkor jöhet a belsőd. A világon a legmaximálisabb mértékben vagy férfias, domináns, magabiztos, önbizalommal teli? Kifejlesztetted már azt a stílust, viselkedést, testbeszédet, beszélőkét, ami legjobban vonzza a nőket? Ha nem, akkor ideje a belsődön is dolgozni gyakorlással, tapasztalatszerzéssel.


(Nő vagyok.)

2014. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze,nem számít a külső. De vonzódnod kell hozzá. :D :D
2014. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Voltam már pár társkeresőn, és igenis fotó alapján válaszolunk üzenetekre. Kivéve, ha már van vagy 100 olvasatlan levél, akkor lehet inkább letöröljük őket olvasás és minden nélkül.De alapvetően fotó alapján.Pl nekem számít a magasság, és bizony fotókon is ki lehet szúrni, hogy mégsem igazak a megadott paraméterek. Tehát első körben a fotó számít, utána pedig az üzenet szövege.Ha jó az üzi, mehet a levelezés, és a találka. A találkán meg kiderül, hogy tetszik-e,vagy sem.
2014. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezt a társkereső hülyeséget sem értem.


Ismerkedés a valóságban esetleg? Ott, ahol ezerszer jobban számít a testbeszéd, stílus, viselkedés, kisugárzás, stb.

2014. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nem számít a külső" nem ugyan az, mint "Nem a külső számít".

Ha kívül jól nézel ki, de belül egy moslékos vödör lapul a szíved helyén, akkor pofon fogsz kapni nem puncit.

2014. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Baromság, hogy a külső nem számít. Igen is számít, csak nem akkora mértékben, mint ahogy az emberek gondolják.

Az én ideálom kb. így nézne ki: 180-190 cm magas, normál, kicsit szálkás/izmos testalkatú, férfias, borostás vagy szakállas arc, sötét haj.

Például ő bejönne: [link]


Hagy ne mondjam, a párom véletlenül sem így néz ki...


Van egy minimum szint, de ha azt az ember eléri, akkor már tényleg csak a belső számít.

Talán érhető, hogy ezzel a gyerekkel akkor sem szeretnék kapcsolatot, ha a világ legrendesebb és legintelligensebb fiúja: [link]


Társkeresőn nem szoktam ismerkedni, de itt spec. az alapján válaszolok/nem válaszolok, hogy a levele alapján mennyire tartom értelmesnek az íróját.

Nekem pl. alap feltétel, hogy tudjon normálisan fogalmazni és írni. Ha egy 3 soros levelét alig bírom értelmezni, akkor nem fogok azzal vesződni, hogy visszaírjak. Vagy ha veszem is a fáradtságot, jó eséllyel igen hamar rövidre zárom a beszélgetést.

2014. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!