Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nála esélyem? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem? Hogy deríthetem ki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki tetszik. Van egy kis korkülönbség köztünk , olyan 10 év (ő 30 körül én 20 körül). Nem beszélgettünk még igazán sokat. Amikor legutóbb egy társaságba voltunk nem is nagyon nézett rám. Tudta , hogy ott vagyok mert nagyon figyelmes volt úgy , hogy ha kérdeztek tőlem valamit (mondjuk hogy kérek-e valamit akkor megkérdezte vagy annak mondta a választ aki kérdezte...mert egyébként elég csendes meg félénk vagyok). Meg volt amit régebben mondtam és megjegyezte. És sajnos azt se tudom , hogy esetleg van-e valakije. Szóval semmi olyat nem szeretnék csinálni ami esetleg nyomulásnak tűnne amíg nem tudom hogy ő benne lenne-e valamiben. Mit tehetnék így?
2013. máj. 3. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is zárkózott és csendes maradsz,akkor nehezen.Muszáj lesz aktivizálnod magad,ha nem akarod a lehetőséget elszalasztani,légy közvetlenebb,kedvesebb,beszédesebb.
2013. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Ha egy tini írná ezt, akkor érteném az aggodalmad. De könyörgöm. Húsz év körül miért nem lehet egyszerűen rákérdezni a dolgokra és kész??!!! Ha d*gni kell, akkor bezzeg mindenki érett, és felnőtt. Viszont, ha egy határozott lépést kellene megtenni, akkor mindenki belef*s a gatyájába. Állj elé, és kérdezd meg! Mi ebben a nehéz? Mit veszíthetsz? Max azt mondja, hogy nem. De legalább tudni fogod. Ehelyett itt kérdezősködsz.. hátha mi jobban tudjuk majd.
2013. máj. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én rossz tanácsot fogok most adni (mivel nincs sok tapasztalatom ebben sajnos), de szerintem próbáld meg kicsit burkoltam megkérdezni tőle, hogy lenne e kedve valami közös programhoz veled. Nem feltétlenül kell randinak hívni, legyen egy egyszerű találkozó egy kávézóban/pub-ban vagy akárhol.


Egy kapcsolatokban tapasztalatlan 29 F

2013. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!