Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktátok "nézegetni" azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktátok "nézegetni" azt, akit utáltok?

Figyelt kérdés
Nem tudom van e ilyen ember, kíváncsi lennék rá, én ha magamból indulok ki inkább megpróbálom elkerülni azt, akit nem bírok, rá se nézek. Ti hogy viselkedtek ilyen esetben? Csak érdekel, hogy van e olyan, aki épp az ellenkezőjét csinálja és nézegeti, meg a közelébe próbál lenni, annak akit utál.

2014. okt. 5. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akit utálok? Hát "szemmel tartom", nézegetem... de közel kerülni? Azt NEM! Volt rá konkrét példa. 2 évig utáltam egy nőt, de nézegettem, szemmel tartottam... de olyan messzire elkerültem, amennyire csak lehetett. Már nem haragszok rá, bocsánatot kért tőlem, azóta kvázi nem érdekel, hidegen hagy.


23/F

2014. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Apám egyszer azt mondta - a barátaid legyenek a közeledben, de az ellenségeidet tartsd még közelebb magadhoz, hogy tudj minden lépésükről" /valami római hős/
2014. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen ezt a mondást én is ismerem, bár én igazából úgy vagyok vele, hogy ha valakit tényleg utálok azt a lehető legjobban próbálom elkerülni, rá se nézni. De akkor lehet az illető akire gondoltam, utál és ezért próbál a közelemben lenni, meg nézegetni.
2014. okt. 5. 15:47
 4/11 anonim ***** válasza:
en mindig nezem azt akit utalok. szemmel tartom en is
2014. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, kérdező. Esetleg adtál rá okot neki?

Leírhatnád, hogy mik a körülmények, úgy könnyebb lenne kideríteni.

2014. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nem adtam rá okot, sőt igazából látásból ismerjük egymást. Csak olyan fura ez a viselkedés, ezért is kérdeztem.
2014. okt. 5. 16:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ellenkező nemű és nem adtál okot rá, hogy utáljon, akkor elgondolkodtál, hogy nem azért néz mert utál, hanem mert tán tetszel neki? :)
2014. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha ellenkező nemű lenne se adtam volna rá okot, hogy utáljon :) De egyébként elgondolkodtam rajta, csak olyan fura a viselkedése, szóval nem egyértelmű ezért ezt valahogy mindig elvetettem, hogy esetleg tetszek neki.
2014. okt. 5. 19:58
 9/11 A kérdező kommentje:
jujj bocsi, rosszul írtam, szóval ha azonos nemű lenne akkor sem adtam volna rá okot :D
2014. okt. 5. 20:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig nem tudhatod. Én sem feltétlenül vigyorgok bambán arra, aki tetszik. Volt olyan, hogy valaki sokáig tetszett, mégis még csak meg sem szólítottam. Többször is volt ilyen. Ha nincs oka utálni, aligha utál. Előbb gondolnám, hogy tetszel neki!
2014. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!