Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andris$ kérdése:

Hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelt kérdés

(Tudom nem jó kategória de muszáj vagyok feltenni leghamarabb.)

Szóval van egy lány akit szeretek de évek óta nem mondtam el neki.Facebookon gyakran chatelek vele de elég bunkó módon viselkedik kifejezetten csak velem.Késöbb a legjobb barátom bejelölte facebookon poénból és irkál neki dolgokat ami láthatólag bejön neki.(Én normális beszélgető stílust használok,ő az ilyen lekezelőbb dolgot ami a lányoknak bejön.)megszeretném neki mondani hogy szeretem a lányt annyira hogy nem bírnám ki ha össze jönne vele.Mit tanácsoltok,mit tegyek?13/F


2014. okt. 5. 19:10
 1/4 anonim válasza:
A lányok ebben a korban még elég butácskák, azért tetszhet neki a haverod bunkózása. Hívd el találkozni, vagy kérd el a számát, és mondd el neki. Ha magától eddig nem jött rá, máshogy nem megy.
2014. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elsőnek tök igaza van...később ráfognak jönni h kik az igazi pasik:) vagy elmondod neki vagy vársz míg rájön
2014. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a haverom nem ilyen, csak direkt azért ilyen vele mert piszkálja,mert a lány bunkózik velem, de azért köszi a válaszokat!
2014. okt. 20. 18:50
 4/4 anonim válasza:
Amúgy beszéld meg a barátoddal is, hogy zavar, hogy beszélgetnek, meg hogy ne mind szekálja, mert neked rosszul esik. Ha tényleg a barátod megérti. :)
2014. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!