Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg egy barátomna...

MESI0202 kérdése:

Hogy mondjam meg egy barátomnak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy régi ismerősöm akivel utáltuk egymást de már kibékültünk és ha elmondanám neki hogy tetszik akkor félek megint várni kéne hat évet. De ha őneki tetszem akkor meg a LB-nek lesz szar mert régen eggyütt jártak és nem tudja hogy tetszik az a fiú. Amugy mondták a többi barátaim hogy az nem jó hogy tetszik mert akkor az lenne amit az eljén mondtam. Így döntésképtelen lettem.
2014. jan. 9. 17:40
 1/1 forestpas3 válasza:
lehet hogy hülyeséget mondok de én úgy próbálnám hogy oda megyek hozzá azt mondom valami fontosat akarok mondani neked de nem szeretném de ha nem tetszik amit mondok akkor ne változzon semmi
2014. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!