Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 évesek! Ha összejöttök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 évesek! Ha összejöttök valakivel kb mennyit vártok az első szex-el? Mennyi az ideális és mennyi a maximum idő amit kibírnál?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ideális, ahogy jónak látjuk. Mindenkivel más.
2014. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Max 1-2 hét.De volt 1-2 nap is,már nem tinik vagyunk,szerintem,minek húzni,halasztani?
2014. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mióta ismered, ha mondjuk már előtte is ismerted és később jöttök össze, akkor már esetleg aznap is bele lehet vágni.

De ha az első alkalommal is dúl a vonzalom, akkor miért ne lehetne rögtön valami.

De sok ilyen és hasonló kérdés van itt naponta.

2014. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ mennyire intenzív az ismerkedés. Ha egy hete ismerem, de minden nap látom, és érzelmileg közel kerülünk, akkor akkor. Ha a világ másik végén lakik, csak heti egyszer láthatom, akkor nyilván el fog telni akár több hónap is.
2014. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt egy érett nő megérzi.És veléményem szerint kislányok ne szexeljenek már össze vissza bár tudom hogy ez most a nagy divat.Én addig szoktam várni,míg világossá nem válik előttem hogy a férfi tényleg engem akar és szeret úgy ahogy vagyok.Persze ha egy éjszakás kalandról van szó vagy csak összejárnál valakivel akkor gyakorlatilag tökmind1 hogy mikor bújsz az ágyába.
2014. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ösnél a pont. Én 25 vagyok és el kell telnie annyi időnek, hogy mindketten úgy gondoljuk, hogy hosszú távon akarunk együtt maradni. Ha ezt nem érzem, úgysem fekszem le senkivel...

Biztos fura de nekem a szexhez komoly kapcsolat kell.

2014. okt. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 weca ***** válasza:
annyit amenyi jól esik és azzal akivel jól esik akkor amikor jól ersik ki nek mi köze hozzá és nem füvel fával az máre más kategória pá
2014. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!