Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti őszintén mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti őszintén mit gondoltok a ronda fiúkról?

Figyelt kérdés

Ha van az ismerőseitek közt,vagy az utcán láttok egyet akkor kinevetitek magatokban? Sajnáljátok? Vagy mire gondoltok ha láttok egyet?


Az agyilag érettebb,17+-os kategóriát célozná a kérdés.


2014. okt. 5. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Akit rondának látok az általában azért ronda, mert igénytelen. Ezért maximum arra gondolok, hogy vajon miért nem változtat ezen, amikor nem lenne nehéz és kategóriákat javulhatna.
2014. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én speciel semmit.
2014. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem veszik őket emberszámba. Kb. olyanok vagyunk számukra mint egy ronda bútor ami útban van.
2014. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

"Akit rondának látok az általában azért ronda, mert igénytelen. Ezért maximum arra gondolok, hogy vajon miért nem változtat ezen, amikor nem lenne nehéz és kategóriákat javulhatna."


Pénz, pénz, pénz. Manapság egy kínai pólóra is ezer évig kell gyűjtögetni.

2014. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán szoktam ronda fiúkat látni... Vagy csak nem veszem őket észre. Nem, semmiképpen nem nevetem ki. Ronda lányokat szoktam látni mondjuk, őket sajnálom...
2014. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy csak nem veszem őket észre."

Pontosan erről van szó. Emberszámba se veszitek őket.

2014. okt. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Attól mert nem nézek meg minden pasit az utcán, miért ne venném emberszámba -.- ? nyilván ha odajönni megkérdezni mennyi az idő v vmi akkor nem nézném levegőnek -.-


Te megnézed a ronda lányokat is ? Szerintem nem. Erről ennyit.

2014. okt. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Óriás majmaim ***** válasza:
Attól még a ronda fiúkat nem sajnálod. Gechi. Én megnézek minden embert, és mindegyiket vagy irigylem vagy sajnálatot érzek mert tudom, hogy milyen rondának lenni, hiszen az vagyok én is. Felszínes vagy, látszik a gondolkodásodon, de azért még tagadod.
2021. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!