Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
9 éves korom óta szerelmes vagyok a szomszéd fiúba aki egy idős velem. Kb. 2,5 éve ezt elmondtam neki és kiderült, hogy én tetszem neki. 12 éves koromban eléggé játszottam az agyam, meg mindenért hisztiztem, mert azt hittem ettől majd a fiú jobban fog szeretni, de nem. egy idő után már nagyjábol hozzám sem szólt és úgy tett mintha nem ismerne. egy szép tavaszi napon kb. fél éve ekem, hogy egy hisztis p.csa vagyok (bevallom tényleg az voltam, de már megváltoztam) és hogy utál...nagyon megbántott mert én tiszta szívemből szeretem őt. most 2-3 hete megit jóban vagyunk. rákérdezhetnék arra, hogy most mi van vagy elhívhatnám randira? mert nem szeretném hogy megint utáljon. 13/L

2014. okt. 5. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne hozd fel azt ami régen volt, inkább örülj, hogy most már jóba vagytok. Én a helyedben még nem hívnám el sehova, előbb várd a kis jeleket tőle, ha pozítiv visszajelzést kapsz akkor bátran elhívhatod. Sok sikert :)
2014. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A fiúkat az tudja idegesiteni lehet már nincs semmi esélyed nála.
2020. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!