Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor mit tehetek? Ez...

Ilyenkor mit tehetek? Ez örökké kisérteni fog?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen megy az ismerkedés a fiukkal.Nem tudok kezdeményezni vagyis inkább nem merek.Nincsenek meg azo a külső adottságaim.Az átlagnál kicsit vékonyabb vagyok,de nagyon csúnya az arcom.És tudom hogyha én kezdeményeznék is biztosan visszautasítást kapnék.Ilyenkor mitévő legyek?Várjam meg amég valaki talán máshogy érez irátam? L
2014. júl. 5. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
hasonló vagyok én is, csak fiú kivitelben.
2014. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kezdeményezést te tudod, mikor jön meg az erőd hozzá... ez belülről jön. Idő kell még.

Az arcod meg, ha nagyon csúnya az ellen tehetsz is, sokfajta szépségápolási szer van már Dm-ben, Rossmannban. :)

2014. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a lányokkal, hogy a rendes pasikkal nem állnak szóba, kérdező, valószínű nálad is ilyen probléma van... Ne légy válogatós és vedd észre a szerény srácokat is! Rögtön lesz szerelmed!
2014. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3, én nem értek veled egyet, mert ha nem megy az ismerkedés, akkor szerény srácokkal sem megy. Én is így vagyok, elég kellemetlen...

De a csúnyaság kevésbé számít, mint képzeljük. Elég megfigyelni a párokat az utcán.

2014. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!