Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért tartják a rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tartják a rosszabb anyagi helyzetben lévő férfiakat igénytelennek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Na ezt honnan szedted?
2014. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Csak a kövéreket tartjuk annak!
2014. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Ez egy nagyon durva általánosítás, ami sértő a hölgyekre, ráadásul semmi valóságalapja nincs.
2014. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
Örülj nekim hogy nem jelentem a kérdésedet.
2014. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
szerintem gondoljátok át mégegyszer.
2014. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 LeftBehind ***** válasza:
62%

Ugyan már kérlek, ha csak azt tartanák igénytelennek. Egy nőnek igénytelen az, aki nem úgy öltözködik ahogy az neki tetszik, aki nem úgy hordja a haját ahogy neki tetszik, aki nem olyan zenét hallgat mint amilyet ő is, aki szőrös, aki kövér, akinek nem az ő ízlésének megfelelő az arcberendezése, aki nem olyan munkát akar mint ami neki megfelelne.


Mire befejezem a felsorolást, rájövök hogy több mint 7 milliárd igénytelen ember kolbászol a Földön.

2014. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
2014. okt. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az az igénytelen aki lyukas elnyűtt cuccokat hord büdös és vagy koszos és igen akinek nem betegségből adódik a kövérsége az is igénytelen. Vannak normák amiknek meg kell felelni. Akinek lenőtt a haja körme amennyiben festi aki 6 liter szempilla meg egyéb festéket ízléstelenül el ken a képén igen ez mind igénytelen akár nő akár férfi csinálja. Sőt az is igénytelen aki összevissza húzza föl a ruháit (színek össze nem illése pl) de minimum ízléstelen. (Ez lányokra jellemzőbb) Meg aki nem figyel oda hogy mi az ami jól állna neki szerintem az is az igénytelenséget mutatja. És ez nem arról szól hogy nekem mi tetszik. (itt megint lányos példát tudok hozni pl amikor kinn lóg a bugyija mert nem elég hosszú a póló vagy épp a fél segge van kinn bár ezt fiúknál is egyre többet látni hogy virít a kőműves dekoltázs vagy amikor a kövér csajon ott virít a cica gatya esetleg rendes bugyival ami még át is látszik.) Ez mind az igénytelenség. Lehet velem nem egyet érteni mindenkinek más a véleménye.
2014. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 LeftBehind ***** válasza:

8. Tudod mit? Nagyrészt még egyet is értek veled. Viszont van itt valami:

"akinek nem betegségből adódik a kövérsége az is igénytelen" - legalább ne próbálj úgy tenni, mintha bárkit is érdekelt volna valaha, hogy egy személy miért túlsúlyos. Ez az egy dolog minden egyes nőben ott van akivel életemben találkoztam - előítélet. Titeket sose érdekelt, hogy miért jutott oda az ember ahova, hogy mitől lett olyan amilyen. Sose vetitek fel magatoknak a lehetőséget, hogy amit láttok az igazából javulásnak számít és az eredeti állapot sokkal rosszabb volt!.

Ti csak megláttok valamit, azonnal döntötök és onnantól el van vágva a zsinór. Ez az a tulajdonság ami őszintén szólva sokszor bonyolultá teszi, hogy ne gyűlöljelek titeket.

2014. okt. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Ugyan már kérlek, ha csak azt tartanák igénytelennek. Egy nőnek igénytelen az, aki nem úgy öltözködik ahogy az neki tetszik, aki nem úgy hordja a haját ahogy neki tetszik, aki nem olyan zenét hallgat mint amilyet ő is, aki szőrös, aki kövér, akinek nem az ő ízlésének megfelelő az arcberendezése, aki nem olyan munkát akar mint ami neki megfelelne.

" Hát ebben van valami...de azért szerintem az aki elhanyagolja a külsejét pl nem mossa ki a fülét nem vágja a körmét,nem borotválkozik vagy koszos ruhába jár és szerintem aki szegényebb az is megteheti hogy megmossa fülét vagy kimossa a ruháját.. ha már büdüs és koszos nálam ez alap. esetleg ha még fúj magára dezodort az már luxus egyeseknek sajnos..mert van aki még kezet is elfelejt mosni na attól áll égnek a hajam.. és stb sorolhatnám milyen egy igénytelen pasi nem kell ahhoz gazdagnak lenni hogy ápoltan kinézzen.mindegy hogy vékony vagy kövér a testsúlynak ehhez semmi köze..


egy nő!

2014. okt. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!