Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért tartják a rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tartják a rosszabb anyagi helyzetben lévő férfiakat igénytelennek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 22:50
1 2 3
 21/21 LeftBehind ***** válasza:

20. Te kevered a szezont a fazonnal és ahogy látom rendesen kitettél magadért, hogy mindent kiforgass amit eddig leírtam.


A legkevésbé sem mindegy, hogy hogy néz ki egy csaj és mennyire ápolt, sosem mondtam olyat, hogy ha valakit megkedvelnék csak azért élből hajtanám el, mert ne adj isten parfümöt használ...azt meg kikérem magamnak, hogy kifejezetten az aljára hajtok! Egész egyszerűen van az a szint nőben, ami felett még csak pofonokat és leköpéseket kaptam minden jó szándékom és igyekezetem ellenére. Nem vagyok se ősember, se kanális szökevény és úgy általában az intelligensebb emberek csoportjába sorolnám magam. Úgy istenigazából egy külsős hátrányt tudnék felhozni magamon, hogy van egy gyomrom amitől valahogy nem tudok megszabadulni, azért meg már kövezzenek meg, mert nem használok dezodort.....


Lehet, hogy te épp kivétel vagy.....megeshet, a nagy számok törvénye alapján kell lennie pár ilyennek is, de 5 év pofáraesés után már kezdi megunni az ember az állandó kockáztatást.


Az én szememből képes voltál 1000 szálkát kiszúrni kapásból, most arra kérnélek, hogy a sajátodban vett észre azt az oda nem illő gerendát. Fröcsögsz, általánosítasz, becsmérelsz és kapálódzol, mint akinek muszáj. Megfordult már a fejedben, hogy esetleg azért nem kap feléd egy normális pali sem, mert más emberek fölé emeled magad kizárólag a külsődre hivatkozva és ez sikít rólad mérföldekre?

2015. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!