Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lehetőség adott, de mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lehetőség adott, de mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

A szituáció nagyon egyszerű:

Távkapcsolatban élek és a barátnőm messze van, így ritkán találkozunk. Emiatt nem igazán van egészséges szexuális életünk, de a kapcsolatunk ettől eltekintve minden téren jól működik.

A napokban az egyik ismerős lánnyal beszélgetve kiderült, hogy ő is hasonló cipőben jár és neki is kielégítetlenül maradnak az igényei.

Viccelődés szintjén felmerült, hogy akkor miért is nem fekszük le egymással csupán szex és semmi más alapon.

Erre ma felvetette, hogy akkor mikor is akarunk összefeküdni, de teljesen komoly kérdéskén.

A barátnőmmel eléggé nyitott felfogásúak vagyunk, szóba került már a hármas és a párcsere is, de ehhez nem tudom mit szólna. Igazából én sem tudom mit szólok, mert nagyon meglepett a dolog.

Ti mit tennétek?

Illetve vélemények is érdekelnének, elsősorban lányoké.



2014. szept. 30. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megteszed, a (táv)kapcsolatodnak vége. Ne kergess illúziókat.
2014. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a barátnőd nyitott az ilyen dolgokra, akkor először csak ötlet szintjén vesd fel a dolgot és majd kiderül mit szól hozzá
2014. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondold végig fordítva: te mit szólnál, ha a távoli barátnőd bejelentené neked ugyanezt? Ha neked nem okozna problémát, akkor csináld.
2014. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na igen.

Mint ahogy írtam, a lehetőség adott csak az a kérdés, hogy mit teszek vagy épp mit nem. Mert ugye lehet passzolni, lehet nyíltan vagy nem nyíltan összefeküdni. A fő kérdés, hogy ki hogy rendezi le magában a dolgot.

Valami ilyesmi a kérdés lényeg!

2014. szept. 30. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:

két kapcsolat gallyra, és egy talán kialakul.


De az biztos, hogy ha van valakid és a háta mögött szexelsz mással megcsalod. És ő is.

A biológia nagy úr, ezt értem, és megértem. De a dolgoknak akkor sem ez az elintézési módja.


Hanem például az, hogy szakítasz, és utána azt csinálsz amit akarsz.

2014. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!