Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ha az utcán egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha az utcán egy magyar lányt cigánnyal láttok?

Figyelt kérdés
Mi jut eszetekbe?

2014. okt. 7. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Én ha ilyen fehér lány + cigány hím, illetve fehér lány + néger dolgot látok, az ilyeneket csak úgy hívjuk csajommal, hogy "fajáruló"
2014. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Sok ilyet látok, a bőrszínt leszámítva már tök hasonlóak.
2014. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Ha ilyet látok,az jut eszembe hogy elveszik tölünk a lányokat hogy alantas módon szaporodjanak
2014. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A szerelmem, aki egy ilyen faszival van most is, bár elvileg nem cigány, csak úgy néz ki, mert ez, még a csaj is megemlítette. :(
2014. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha leírnám vinnének a börtönbe...
2014. okt. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Semmi nem jut eszembe, mert semmi kozom hozza.
2014. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Akaratlanul is szomorúságot érzek, de nem gyűlöletet.

Ez itt lényegtelen, mert nem nekem akarnak megfelelni. Ez az én gondom.

2014. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

semmi nem az én dolgom ha ők boldogok így akkor miért ne

és szerintem mindenkinek ezt kéne tennie mert senkinek semmi köze nincs ahhoz hogy egy másik ember mit csinál

2014. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Klaudia123094 ***** válasza:
15%
Hogy mi jut eszembe? Az hogy egy magyar lány söt a legtöbb magyar lány mostanság ROMA férift jobban kedvel mint egy parasztot! Hogy miért? Mert ha egyszer egy Magyar össze jön egy cigány csávóval,vagy cigány lánnyal a vele töltött élményt soha de soha nem fogja elfelejteni! Mert a Romák tüzesek meg van az bennük ami egy MAGYARBA NINCS!!!!!
2014. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
Azt, hogy remélem, sokáig boldog párkapcsolatban fognak élni!
2014. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!