Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk lányok nektek bejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok nektek bejönne szexuális értelemben az ilyen ember (képpel)?

Figyelt kérdés

tudom kicsit furcsa lehet a kérdésem de kíváncsi vagyok a mai ember mit gondol erről és itt pont meg is tudom kérdezni :)


szóval adott az ősember feltehetőleg így nézet ki

fiúk nektek bejön ez az ősasszony?

[link]


Lányoknak ősférfi

[link]


(gondolom ezek annyira nem :) )


De elvileg így fog kinézni az ember a jövőben(itt a cikk képekkel)

[link]


ezek közül melyik az a szint ami még bejönne nektek illetve ami már nem és miért


kort és nem-et is írjatok légyszíves és köszönöm :)


2014. okt. 7. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Nem, mert ez az "ősasszony" kinéz kb. 50-60 évesnek. Azért sem reális, mert a tudomány mai állása szerint nem is éltek annyi ideig, és természetesen nem azért, mert gyorsabban öregedtek volna, mint mi.


Keress olyan képet, ami húszas éveiben járó "ősasszonyt" ábrázol, és akkor tudunk érdemben válaszolni.

2014. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyosak lesznek az új emberek ezekkel a nagy szemekkel, megdugnék egy ilyen új generációs gádzsit. :P
2014. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es azért néz ki idősnek mert majomszerűbb ráncosabb az arca mint a mai élő embereknek, és a jövő lányokkal mi a helyzet? :)


brokkoli és melyik az a pont ahol már nem tetszik? vagy mindegyiket? :D

2014. okt. 7. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Én simán el tudom képzelni, hogy ez az "ősasszony" nincs még 20 éves, csak hát nem volt könnyű akkoriban az élet...


Azt tökre nem tudom elképzelni, hogy manga-figurákká alakulunk a jövőben.:) De azért cukik.:)

2014. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes módon az "ősférfi" nem néz ki 50 évesnek, pedig kellően majomszerű...


A második kérdésre válaszolva, a jövőbeli képek nem kis mértékben szándékosan a klasszikus ufófej felé vannak torzítva. Ez már alapvetően sztereotip ellenérzést vált ki. Egyébként meg köztudomású, hogy a nagy szemek alapvetően vonzóak mindenki számára, tehát egyre szebbek leszünk, csak győzzük kivárni...

2014. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
olvastam még egy cikket most hirtelen nem tudom hogy amit linkeltem abban benne van-e de miszerint a jövő emberének már nem lesz annyira testidegen a genetikai módosítás tehát magunkon is elég sokat fogunk módosítani a cikkben meg leírták miért lesz egyre nagyobb a fejünk(homlokunk) és a szemünk :) de tényleg érdekes hogy manga/ufo emberek leszünk elméletileg persze :) bár már a ma élő embereknek is átlag nagyobb a szemük mint a sok ezer évvel ezelőttieknek
2014. okt. 7. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!