Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dundibb lányokat kedvelők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundibb lányokat kedvelők, szexibb lennék, ha még híznék?

Figyelt kérdés

Az utóbbi néhány hónapban tudatosan igyekeztem kicsit hízni. Nem vagyok vékony, de úgy éreztem, teltebben jobban érezném magam.

Ilyenről:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

ilyenre híztam:

[link]


Szívem szerint még szedtem volna fel pár kilót, de úgy voltam vele, hogy a fiúknál az már nem lenne jó pont. De tegnap láttam ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

A sok pozitív hozzászólás elgondolkodtatott... Ez a lány jóval dundibb nálam, és mégis sokaknak tetszik.


Ha még azt az alakot is szépnek látjátok, akkor még én is hízhatnék kicsit?:-)


2014. okt. 7. 14:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Az első link rossz!!

ilyen voltam:

[link]

2014. okt. 7. 14:34
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem izommal hizlalod magad?
2014. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Az elején még jó voltál. :/
2014. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Részemről én nem igazán érzek különbséget a két belinkelt alak között. Sőt, amelyiket te dundibbnak nevezed, az szerintem kevésbé dundi, mint a másik. Szóval amilyenre híztál, az az én szememben átlagos, se nem dundi, se nem vékony, vagy esetleg a dundihoz áll kicsit közelebb. Magasságot és súlyt írnál, akár privátban? Így legalább belőném magamnak, hogy kb. milyen lányok jönnek be nekem.
2014. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Most látom, új linket tettél be. Az én számomra alig van különbség a két kép között akkor is.
2014. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ne hízzál, hogy másoknak tetsszél, hisz valakinek meg pont a vékonyabb lányok jönnek be. :D

Amúgy alapból szerintem remek alakod volt, se nem vékony se nem dundi, olyan pont jónak tűnt, most se vészes egyáltalán, de szerintem tartsd szem előtt, hogy ha meggondolnád magad fogyni nehezebb. :)


Amúgy hány éves vagy?

2014. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miért érdekel az itteni nép véleménye. Ott a jegygyűrű az ujjadon. Elég, ha a férjednek tetszel, más nem számít.
2014. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az első képen és a második képen is nagyon jó alakod van, de lehet, hogy a mostani tényleg jobban áll ;) Bejön, az a lényeg! :D 18f
2014. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Persze. Tudod, van az a kérdező, aki mindig mázsás hölgyekkel bombázza a gyakorit, neki biztos tetszenél olyan kövéren.


Szerintem az első képen pont jó voltál, szép feszes, nőies. Az utóbbin inkább emlékeztetsz egy dundi kislányra, akin még ott a "babaháj".

2014. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mesélj,jó hülyének lenni?
2014. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!