Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? A Pál utcai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? A Pál utcai fiúkról van szó.

Figyelt kérdés
Pár napja megnéztem a Pál utcai fiúkat, az amerikai-magyart mert ugye ez a kötelező olvasmány, így gondoltam ha elolvastam, megnézem a filmet. Szóval az van, hogy nagyon megtetszett Boka. Tudom, hogy màr jó pár év eltelt, de annyira helyes volt! Három napja néztem meg a filmet és azóta sokat gondolok rá. Légyszi ne nevessetek ki! Komolyan, ez normális? El fog múlni, vagy mi lesz? 11/L

2014. okt. 7. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak egy kis plátói szerelem. 11 évesen és Leonardo di Caprioba voltam szerelmes.
2014. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, el fog múlni.
2014. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de cuki XD
2014. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyáéktól tudom, hogy belé sokan szerelmesek voltak annak idején is, úgyhogy teljesen normális. :)
2014. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez olyan,mint amikor a 12-13 évesek szerelmesek lesznek egy anime figurába..az is elmúlik egyszer,amint megkomolyodnak.
2014. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmúlik :D Nézd a jó oldalát, legalább tudod milyen az ideálod, nem? (Már ha létezik olyan)
2014. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szerelmes voltam belé 11 évesen. :D Nekünk is kötelező volt, de én lusta voltam és megnéztem a filmet. Pár hónap és elmúlik.
2014. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ha én lennék a Boka és megtudnám, hogy oda vagy értem, biztos kapnál tőlem valamit :P
2014. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!