Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg olyan pasi kell aki egyfolytában beszél hozzá?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok valami beszédes típus,sokáig gátlásos voltam,félénk meg visszahúzódó,de úgy érzem ahogy telnek múlnak az idők egyre bátrabb leszek.16/f
2014. okt. 8. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

- Nézz ki jól

- Ne légy unalmas

(Ebben a korban)


Később előjönnek az anyagi dolgok, és az első dolog háttérbe szorul, ekkor koppannak majd a vagány menő gyerekek akiket már az anyjuk nem tart el és munkájuk sincs.

2014. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából amit elsőnek írtam nem teljesen igaz, mert az csak egy adott résznek felel meg, minden nőnek másra van szüksége. :)
2014. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem csak pár szavas mondatokkal, válaszokkal hanem összefüggő mondatokban tudod kifejezni a véleményed, akkor nincs gond. Legalábbis én egyáltalán nem várom el hogy folyton beszéljenek hozzám sőt idegesítene.Sokkal jobb csendben feküdni a másik mellkasán, vagy ölelkezni mintha folyton csak a szája jár a másiknak ;)
2014. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell egyfolytában beszélni,ha untató zagyvaság még az agyamra is menne:)
2014. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A barátom általában nagyon keveset beszél, ami nem gáz, örülök, hogy nem fecseg mindenféle értelmetlenséget.


Ez alól kivétel, mikor részeg, mert akkor viszont össze-vissza dumál, de olyanokat, hogy a falnak megyek tőle :D

2014. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!