Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt vettem észre, hogy egyfoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre, hogy egyfolytában panaszkodnak a nők, hogy nincs senkijük se, magányosak aztán meg folyamatosan rázzák le a pasikat ilyen-olyan indokokkal. Ti is tapasztaltátok már ezt, nem idegesít titeket?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 20:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
46%
Idegesít, de ha ezt kimutatom én is egy lerázott pasi leszek csak. Ehelyett inkább elszínészkedek és kúrom őket aztán én dobom ki őket.
2013. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Attól még, hogy valaki magányos nem azt jelenti, hogy bármilyen jöttmenttel össze kell állnia. Ha normális a pasi, akkor a nő nem rázza le.
2013. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De akkor meg szerintem ne npanaszkodjon!
2013. okt. 24. 20:46
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

szerintem meg te ne panaszkodjál azért, mert mások panaszkodnak


most komolyan, nincs jobb dolgod este, minthogy itt hisztizel, mint egy ovis ?



az ilyen pasiktól kíméljen is meg az ég...

2013. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom de én is egy rendes normális férfi vagyok és én sem találok egy rendes nőt sem! mindenki csak leráz mindenféle indokkal! nem értem őket! Akkor meg miért siránkoznak!?
2013. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Igazad van
2013. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
20%
Tisztázzuk először is: A nőknek a rendes pasi= jó képű, kigyúrt és/vagy gazdag férfi,minden mellékes nekik, sőt figyelembe se veszik. Ha valaki csak átlagos, vagy ne adj isten átlagon aluli külsőre, már esélye sincs.
2013. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Inkább legyen egyedül az ember, mint egy diszharmonikus, összeegyeztethetetlen kapcsolatban.


Igen, panaszkodunk, hogy magányosak vagyunk, de sajnos nem mindenki tud ezen változtatni, akár kapcsolatban vagyunk-e vele, akár nem.


18/L

2013. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Csak az van hogy esélyt sem adnak az embernek hogy megismerjék egymást! Eldöntik hogy nem és kész! De azt nem tudják miért!?
2013. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
20%
Mondom, illetve írom,hogy csak annak adnak esélyt,aki jó képű vagy gazdag, de a legjobb az amikor ezek esetleg teherbe ejtik őket, aztán a kedves nők fennt is vannak a társkeresőkön, mert ugye ilyenkor jó lenne egy lúzer is társnak, csak ne egyedül kelljen nevelnie a gyereket, mert az alfája ott hagyta terhesen.
2013. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!