Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek annak, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek annak, hogy egy srác úgy köszön el, hogy "vigyázz magadra", van valami mögöttes jelentése?

Figyelt kérdés
Vagy szó szerint kell érteni? Esetleg csak egy szófordulat?
2014. okt. 8. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
félt téged
2014. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ne ugorj ki a busz elé meg ilyenek
2014. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak annyit jelent, hogy írt valamit a végére a Szia mellé, bár lehet komolyan gondolja és szeret is.
2014. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na most gondolj bele, hogy amikor te mondod, hogy "vigyázz magadra" az számodra mit jelent...
2014. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, burkoltan megfenyegetett.
2014. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha jóban vagytok,akkor érdekled,úgymond félt.

Ha rosszban,akkor le akar skalpolni talán.

2014. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Szófordulat. Ugyanúgy, mint a "légy jó". Egyikbe se kell belelátni semmit.
2014. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Támogatom a 7-es válaszolót! :)

Szerintem csak udvarias akar lenni.

Az én barátom havernak-lánynak mindig mondja, hogy "Jól van, na szia, jó legyél" :D Szóval nem hiszem, hogy fiúknak azért mondaná, mert flörtölni akar :D :D

2014. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Szinte teljesen biztos hogy szerelmes a nővéredbe... egyik ismerősömmel is ez volt...
2014. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem különösebben van. Bár van egy hölgy ismerős félém, aki babát vár (nem olyan régi az a áldott állapota, és szerintem nem is tudja, hogy én tudom), na neki mindig ezt mondom, hogy "vigyázz magadra", mert féltem, és nagyon drukkolok a baba miatt.
2014. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!