Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nem akarom, hogy azt gondold,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem akarom, hogy azt gondold, hogy kihasznállak. "?

Figyelt kérdés

Ez mit jelent, hogy végülis kihasznál csak nem akar megsérteni?

Van egy pasi, akivel kb. 6 hónapja ismerkedünk és 1 hónapja vagyunk együtt, de valószínűsítem róla (nem vagyok biztos, nagyon elbizonytalanít), hogy nem úgy érez irántam, mint én iránta. Mindig extra dolgokat szeretne értem tenni, segíteni dolgokban. De ez egy rendes párkapcsolatban oda-vissza így megy, anélkül, hogy megemlítenénk, hogy szeretném ezeket érted megtenni, nehogy azt hidd, hogy kihasznállak. Nem?


2014. okt. 9. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt nem is nagyon értem..
2014. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak be akarja bizonyítani, hogy szeret bár nagy katyvasz amit írtál.
2014. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!