Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki sokszor mondja el...

Ha valaki sokszor mondja el pl, hogy ne gondold azt hogy miattad nem akarok menni. Akkor valójában azt fejezi ki hogy nem akar menni?

Figyelt kérdés
Valaki sokszor mondja ezt el,akkor valójában mit tükröz ha valaki sokszor mondja és mindig hozzá fűzi a mondandójához?Remélem érthető:)
2013. nov. 20. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi van?
2013. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írhatnál egy konkrét példát.
2013. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mást jelent, azt, hogy azért nem megy, mert te is ott vagy. Színlelés általában.
2013. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy kis pszichológia:)

Ha valaki sokszor elmond valamit,pl egy beszélgetés közben,hogy ne hidd azt hogy miattad nem akarok menni.Ezt többször hangsúlyozza,akkor valójában tényleg azért nem akar menni?:)Mármint miatta.

2013. nov. 20. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én értem. Meg kell tanulj olvasni a sorok között. Ha azt mondja nem miattad nem megy akkor tuti hogy miattad nem megy és előbb vagy utóbb a fejedhez is vágja ezt.
2013. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!