Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom, de más tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de más tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt barátommal, szeretem is nagyon meg minden, nem tudnám egyenlőre elképzelni, ha nem lennénk együtt, vagy ha mással látnám, bár lehet azért, mert ő nekem az első mindenben szinte, de valamiért mégis tetszenek más fiúk..van, hogy néha jobban, mint a barátom..mit tegyek ez ellen, ha lehet egyáltalán...??

2014. okt. 10. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

"nem tudnám egyenlőre elképzelni, ha nem lennénk együtt"


Mivel nem akarsz vele szakítani, ezért csak annyit tehetsz, hogy elviseled. Viseld el, hogy vannak nála szebbek. Tudod attól még hogy jársz vele, még nem kell neki lennie a legszebbnek.

2014. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg fiatal vagy, ne kosd le magad annyira, jarjal vele de nyitott kapcsolatban.
2014. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Addig cserélgeted majd őket amíg el nem jutsz a világ legszebb emberéig?:D Az én barátnőmnél is vannak szebbek, de ő a barátnőm! Ha így állnék hozzá hetente mással lehetnék. Szebb és jobb mindig van.
2014. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem így értem :D...Csak nem az lenne a normális, ha csak is Ő tetszene?
2014. okt. 11. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Az teljesen normális ha más is tetszik.

Attól hogy van barátod még más is jól néz ki.

Nem lesz tőle mindenki más csúnya.

2014. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!