Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretek bele ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek bele ilyen könnyen a fiúkba, akik nem viszonozzák ezt?

Figyelt kérdés

Annyira szégyellem magam emiatt... 18 éves lány vagyok, de olyan, akit a külseje miatt valószinűleg soha nem tud majd szeretni egy férfi sem... Én pedig annyira vágyom már kapcsolatra, ölelésekre, egymáshoz bújásokhoz, biztonságérzetre... Többször előfordult, hogy belezúgtam fiúkba, akik pl. kedvesen szóltak hozzám, vagy legalábbis azt hittem... Most például a keringőpáromba zúgtam bele reménytelenül, aki pedig egy lány osztálytársamért van oda meg vissza, aki mellesleg nagyon nagyon szép, csinos. Soha nem volt elég önbizalmam, hogy kezdeményezzek, és tudom, hogy a mostani"áldozatom" is egy vizilónak gondol.

mit tegyek, hogy ne zugjak bele mindenkive, aki szépen szól hozzám? Mit tegyek, hogy valaki szeressen is viszont?


2014. okt. 10. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert tetszik, es vonzonak tartod azt, aki "ellen tud allni" neked.. Igy van benne kihivas
2014. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SprintElek ***** válasza:
Mi volna ha nem lennél "viziló" hanem lefogynál, és akkor nem kéne ilyen hülye kérdéseket írnod?
2014. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aki kielégítetlen és nem tud odabújni senkihez, mikor szüksége lenne rá, annak vészesen leesik az ingerküszöbe, és az lesz, ami veled, hogy aki baráti mondattól szerelmesek lesznek.

Ha sikerül beszerezni valakit, még ha olyat is, akit nem tartasz magadhoz valónak, se jó pasinak, az az önbizalmadat is növeli, meg ezt a mindenkibe beleszeretést is csökkenti.

Különben, ha nem maszturbálsz eleget, az is lehet az oka az önbizalomhiánynak, lemerevedésnek fiúk között, meg a beleszeretős természetnek.

Van egy feniletilamin nevű hormon, ez okozza, hogy az emberek szerelmesek lesznek. Ha sok éri a szervezetet, akkor a szervezet hozzászokik, ellenálló lesz. Ha nincs partnered, akkor meg a legapróbb adagtól (amit beindít már egy fizikai közelség is) úgy érzed, hogy beleszerettél az illetőbe.

Azt így nem tudjuk megállapítani, hogy víziló vagy-e. Lehet, hogy igen. Vagy nem.

De gondolj a régi mondásra: minden zsák megtalálja a maga foltját. Egyszer majd rajtad is befoltozza valaki a lyukat, ezt hidd el nekem. (Erről szól a mondás, nem valami ruhaipari dologról.)


Szóval, először is, tudnod kell kategorizálni magadat. Hogy ne egy olyan gyereket válassz, aki bármikor megkaphat egy sokkal jobb nőt is. De azért persze, alul se értékeld magad.

Tudd, hogy mik a hátrányaid, de azt is, mik az előnyeid.

Ha mondjuk nem vagy megelégedve az alakoddal, ezt ellensúlyozhatja, ha humoros vagy, ha kedves vagy.

A fiúk nagy része szintén így van ezzel, mint te, hogy ismerkedne, csak nem tudja, kihez menjen oda, aki nem neveti ki.


Tehát, ha valakit megfelelőnek ítélsz, akkor próbálj vele beszélgetni, kedves lenni. Meglátod, hogy reagál erre. Meg fogod azt látni valószínűleg, hogy csak az illem kedvéért válaszol kedvesen, vagy tényleg érdekled, mint nő.

Azt ne feledd: ha netán kiadod magad, hogy érdekel, és őt mégsem érdekled (mondjuk, iskolából hazafelé elhívod egy fagyira vagy ilyesmi, és ő nem megy), na ilyenkor sem történik semmi az égvilágon.

A világon annyi pasi van, akivel soha az életben nem fogsz lefeküdni, na, most az egyik meg is mondta. Majd a második vagy harmadik vagy tizedik igent mond, és boldogan éltek, míg meg nem haltok.

Amivel persze nem azt akarom tanácsolni, hogy csak olyanokkal állj szóba, akivel szívesen élnél halálodig. Csapj le bárkire, akit tűrhetőnek találsz, és meg tudod szerezni. Aztán két dolog történhet:

Vagy kiderül, hogy sokkal többet ér, mint gondoltad

vagy tényleg nem ér semmit, de mivel kapcsolatban leszel, ezért sokkal magabiztosabban tudsz válogatni a többiek között, mert úgy érzed, hogy ha nem jön össze, akkor is ott van neked a másik arra az időre.


(Bocsi, hogy így álmosan ennyi hülyeséget összehordtam, de biztos vagyok benne, hogy legalább a felének van értelme.)

2014. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!