Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos embertársaim. Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos embertársaim. Ti is elkeseredtek néha, hogy milyen embereknek van párja, miközben nektek nincs?

Figyelt kérdés

A mai agyf**szt akkor kaptam amikor egy kérdésben leírta egy csaj hogy a barátja "türelmetlen meg nem szereti az előjátékot mert az nyálas b**ziknak való" és ezekután a lány még magát hibáztatta hogy fáj neki a szex..


Vagy a másik ahol rendszeresen üti meg rángatja a barátja a csajt de azért "ő egy jó ember csak kicsit indulatos.."


Ilyenkor döbbenek meg egy kicsit hogy ilyen alsóbbrendű lényeknek jut szerető barátnő,társ nekem senki. Érez így más is?


2014. okt. 10. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:

...a világ nagy beteg,

de boldog vagy hogy van kit féltened

egyetlen életet... janem :|

2014. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább örülj neki, hogy neked nem kell ilyenekkel foglalkoznod!
2014. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel engem más, a legtöbb ember idióta nem kell ezen meglepődni. Nekem nincs, de attól még az ilyen hülyéket nem irigylem.
2014. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 EffyStonem96 ***** válasza:
15%

Te nyiván igényesebb vagy. Ne azokat akard, akiket felhoztál a példádban.

És ne is akarj görcsösen senkit. Majd jönni fog. Ne aggódj :)

És elkeseredve meg pláne ne legyél. A vidám, magabiztos férfiakat jobban szeretjük :D

2014. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem nem rég lett vége a kapcsolatomnak, de azt nem értem, hogy a csúnya négerekért is odavannak a lányok,a kkor mit számít nekik a külső egy fehér fiúnálmár?! mert négernél rondább nem ltéezik azt bátran állíthatom
2014. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem fűt a düh és az irigység.
2014. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tény, h nagyot fordult a világ. De ne hidd, h egy rakás ilyen kapcsolat boldogságon nyugszik. Nem látunk bele, csomó gond van mindenütt. Keress hasonló embereket :)
2014. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindig ez van velem,a legaljának is jut nő,a putris cigányoknak sokszor szép magyar lány a barátnője,és sosem értem hogy miért.A másik,egyik ismerősöm a barátnőjét 2 csajjal csalja meg,és ráadásul ahogy beszél róla,meg amiket mondd hát undorító...

Mindig rosszul vagyok,mikor ilyeneket látok,de megszokássá válik lassan a dolog.Csak valamiért nekem nem jön össze soha semmi,de miért azt soha nem fogom megérteni úgy érzem...

23/F

2014. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem nem befolyásol érzelmileg, hogy kinek van párja (na jó, nagyon ritkán kicsit féltékeny vagyok :D).

De én tök jól feltalálom magam, dolgozom a céljaimon. Most még talán úgy is érzem, hogy egy pasi csak visszafogna.

Bár, ha betoppana egy olyan férfi az életembe, akivel minden stimmel, akkor szerintem emelkedne a boldogságszintem. :)

2014. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, előfordul. Az irigység ott van az emberben akaratlanul is. Amíg nem tudok annyi pénzt összeszedni, hogy elhárítsam a kapcsolat kialakításának akadályait, addig igyekszem távol tartani magam az efféle ingerektől.


Hogy alsóbbrendű-e, az nézőpont kérdése, hiszen mi is önbizalomhiányosak vagyunk, és magunkat sokszor a legeslegaljának tekintjük. Akkor ki is az alsóbbrendű? Ezt nem árt fejben rendbe tenni.

2014. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!