Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya embertársaim, ti nem...

Csúnya embertársaim, ti nem érzitek, hogy behozhatatlan hátrányban vagytok a szép emberekhez képest az élet minden területén, de főleg a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Én csúnya fiúként nem tudok egy lányt sem találni, aki elfogadna, amint meglátjk hogy nézek ki, menekülnek előlem a lányok. A munkában is hamarabb felvesznek egy szép lányt vagy szép fiú, mint egy csúnyát.

2013. jún. 6. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Átlagos férfiként sincs esélyem, folyton lekoccolnak, akkor mit mondjak, ha csúnya lennék? :D
2013. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1, detto.


Kérdező: ezt megszívtad! Próbálj együtt élni a helyzettel.

2013. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Kérlek ne zavard a zsíros kezeddel begépelt undorító szöveggel ezt a szexuálisan vonzó és csínos embereknek fenntartott platformot. Köszönöm előre is.
2013. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 shananaa ***** válasza:
100%

én siránkozàs helyett változtattam magamon.

Kövér voltam, fogytam 25kg-t, ma meg csorgatják utánam a nyálukat, akik règen bántottak.


Így is lehet.

2013. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
76%
tegnap belinkeltem egy szemüveges csunya csávót hogy van nője...ergó nektek is leehtne,csak ti luzer nyomi gyk-n siro selejtek vagytok.
2013. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát én írtó sovány vagyok, nem értem miét hiszik azt sokan, hogy csak a kövér emberek lehetnek csúnyák.
2013. jún. 6. 13:49
 7/14 A Katie válasza:
65%
A kevésbé előnyös külsejű emberek is tehetnek valamit ápoltsággal, jó frizurával, sporttal, stílussal. Persze siránkozni könnyebb, mint változtatni, ugye?
2013. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ne patkányozz le, tisztelettel kéne mással beszélned. Utána olvastam a leveled. Én sajnos alacsony is vagyok, azt meg különösen utálják a csajok. Minden pici csaj egy tőlem magasabb fiúval jár inkább. Mondjuk az arcszerkezetem az ritka rondára sikeredett, talán ez a legnagyobb gond nem is az alacsony, nyomi termetem.
2013. jún. 6. 13:55
 9/14 anonim ***** válasza:
hmm Marlon Brando?! nemrossz :-D
2013. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

6-os

Pont ellenkezőleg egy kövér pasi hamarabb talál párt magának mint egy sovány.

Itt egy kérdés is erről, nézzétek a válaszolókat.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__443..

2013. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!