Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért csinálta volna ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért csinálta volna ezt a lány, mert nem foglalkoztam vele? Ki érti a viselkedését?

Figyelt kérdés
Furcsán indult az egész, ő kezdett közeledni, eljutottunk a kölcsönös ölelésig, simogatásig, többször megsimogattam az arcát is (egyszer majdnem megcsókoltam, de nem mertem), nyáron is viszonylag gyakran beszéltünk fb-on, hol ő keresett engem, hol én őt, de igazából nem bíztam meg nagyon benne, valamiért így alakult. Aztán a nyáron a segítségemet kérte, írtam neki, hogy mit tudtam meg, de még csak egy köszönömöt sem írt, utána nem is kerestük egymást, én főleg nem őt. Amikor elkezdődött a félév, mintha nem is nagyon ismert volna, köszönéskor se ölelés, se puszi, semmi, meg beszólt, hogy belelógok az intim terébe, úgyhogy hagytam. Erre a múltkor órán arrafelé néztem, ő mintha próbált volna velem szemezni, halványan mosolygott, én elég szúrósan ránéztem, és utána nem néztem már arra. Szünetben megsimogatta a karomat, legközelebb, amikor arra ment mögöttem, akkor a hátamat simogatta a nadrág fölött. De mindig egy másik évfolyamtársunkkal ment el szünetben, vele is picit "kötekedett", meg velem is. Szóval most úgy tűnik, mintha megint közeledni akarna. Én nem értem a viselkedését, szerintetek mi lehet a háttérben? Nekem kicsit "hangulatembernek" vagy "kettős jellemnek" tűnik, közben meg vonz szexuálisan. Bocs, ha kissé hosszú lett a mondókám, csak szerettem volna leírni a körülményeket, és köszi a segítséget.

2014. okt. 10. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Tipikus ribi biztos volt még más is rajtad kívül a harmadik passzentotta aztán te vissza kerültél a képbe..két választást ajánlok:

1.jó megtömöd és szarsz rá

2.szarsz rá

2014. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Jó lenne többet tudni a lány személyiségéről, de mindenesetre meg kéne vele beszélned, hogy akar-e tőled valamit, vagy még hülyíteni kíván egy darabig...
2014. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bocsanat kerdezo hogy ide irom,de letiltottak a kerdesemet es igy nem tudok kiirni

Van itt olyan ember vagy ismer aki kepes lenne olni? Aa apamat kene,penzem nincs,magamat tudom ajanlani

Irjon aki tud

2014. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tipikus ego mániás kis p!{&a. Azt akarja, hogy őt mindenki szeresse, annak ellenére, hogy ő nem foglalkozik annyit a másikkal.

Rájött, hogy hülyeséget csinált a beszólással és ilyen gyerekes módon akar kiengesztelni, mert nem bírja ki, hogy van aki esetleg nem kedveli őt.

2014. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1: Nos, igen, csak nekem még soha nem volt senkim (mindegy, milyen okok miatt, betegség, ebből adódó zárkózottság stb.), és az első alkalmat szeretném inkább olyannal, aki elfogad, és nem kell stresszelnem, akinek adott esetben elmondhatom a múltamat stb. Közben meg ott a másik dolog, hogy azért mégiscsak izgat az egész szitu, akármennyire is ki akartam őt zárni a képből.
2014. okt. 10. 22:26
 6/12 A kérdező kommentje:
#2: Az a baj, hogy én sem nagyon ismerem őt, illetve hát amit megtudtam róla, az az, hogy hosszú távra biztosan nem terveznék vele, nem is illenénk össze, nekem párkapcsolatra nem ilyen csaj kellene. Először még normálisnak, aranyosnak tűnt, de néha olyan sunyi volt a tekintete, meg ha olyanja volt, akkor neten is odavágott egy-két szót, én leléptem, nem kerestem, utána meg jött azzal, hogy bocs, hogy nem írt stb. Amúgy is nehezen tudok megbízni másokban, de benne még kevésbé.
2014. okt. 10. 22:30
 7/12 anonim ***** válasza:

Látod kérdező magadnak megválaszoltad a kérdésed:)


Kedves 3as nem lehet nehezebb mint megkenni egy szelet vajas kenyeret szóval sok sikert:)

2014. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#4: Hát elég nagyot csalódtam benne, másmilyennek képzeltem. Mondjuk bennem is valószínűleg csalódni fog, mert kedvelni nem kedvelem őt, és kb. csak egy "húsdarabot" látok benne, nem többet. Nem vagyok kihasználós típus, sőt, a lehető legtöbb embernek esélyt adok a normális ismerkedésre, toleránsnak tartom magam, őt is próbáltam megismerni, igyekeztem megmutatni, hogy még ha pl. csalódások is érték az életben, én nem bántok senkit stb., de egyszerűen képtelen vagyok rá másként nézni, mint egy "qrvára".
2014. okt. 10. 22:35
 9/12 A kérdező kommentje:
#7: Nem válaszoltam meg, mert még mindig nem tudom, mit csináljak. Kerülném is őt, meg nem is. Hülye helyzet. :(
2014. okt. 10. 22:37
 10/12 anonim válasza:
Látod, akkor nem is érdemes vele foglalkoznod :) Úgyis találsz majd nála jobbat!
2014. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!