Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rusnya ocsmany fiukent jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rusnya ocsmany fiukent jobb ha beletorodok:nekem a recska es a prostizas jutott csak?

Figyelt kérdés
persze sokszor faj,hogy sosem lesz olyan eletem mint egy jokepu vagy helyes sracnak,aki tetszik a lanyoknak es szeretik ot,velem sosem fog eljonni egy lany sehova,nem fogok csokolozni,olelkezni,szeretkezni csak oromlanyokkal,nem lesz csaladom,emlekeim lanyokkal,boldog pillanatok,sosem fogom erezni hogy valaki szeret engem,megfogja a kezem,fizetni fogok meg az olelesert is...ilyen a rusnyak sorsa.
2014. okt. 11. 08:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Majd verem masok kepeire,akiknek megadatott az,ami nekem sosem..
2014. okt. 11. 08:40
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Mert ha ilyen tizenéves vagy, akkor leszel még jóképû, de ne sajnáltasd magadat itt, mert megutálnak. ;)
2014. okt. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Ezért nincs,mert állandóan siránkoztok, döntsd el, hogy férfi vagy, vagy nő, ha férfi akkor állj föl, ha nő akkor meg irány a konyhába takarítani.
2014. okt. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Úr Isten, hagyd már abba az önsajnálást... Szánalmas!
2014. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Legalabb hadd sajnaljam magamat,ha mast ugy se erdeklek.
2014. okt. 11. 08:49
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Rendben, sajnáld. De ne itt, mert minket nem érdekel!
2014. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Az önsajnáltatásod még kevesebb érdeklődésre tart számot, szerintem tehát ne ide, hanem a jegyzettömb nevű alkalmazásba gépeld be őket, amit a startmenüben érhetsz el. Köszönjük előre is.
2014. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Igen, torodjel bele. Na szevasz, szanalomra sem melto gyoker.
2014. okt. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Ennyire hogy lehet a kérdést feltevő hülye?

Ez már a 30-ik ilyen kérdés amit látok ezen a kiba szott héten,ha visszalapoztál volna,akkor megtudhattad volna hogy amit kérdeze baromság.

2014. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Mi meg jobban tesszük ha beletörődünk, hogy itt nyavalyogsz minden nap?
2014. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!