Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, aki már 1-1,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki már 1-1,5 éve tetszik. Nem tudom, hogy közeledjek hozzá, mert főiskolás vagyok, efféle: "elejtem a füzetem, és ő felveszi" módszereket nem szeretnék. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon ciki, de főiskolás létemre (21 éves leszek) nem tudom, hogy közeledjek.

Már kb. 1,5 éve tetszik, csak múlt évben külföldön volt, és most augusztus végén jött vissza Pestre.

Nem beszélünk, sem facebookon, sem iskolában, csak szoktam látni. Kb. másfél éve váltottunk pár mondatot, a sulival kapcsolatban (mert másfél éve kollégista volt, és a koli előtt beszéltünk. Most nem kolis.)


Facebookon nem ismerősöm, de sok (kb. 130) közös ismerősünk van. Tudom, mi az érdeklődési köre, miket szeret, zene, hobbi, stb.

Tudom, hogy melyik óra előtt szoktam látni, és hol a suliban (pl. két egymás melletti terembe van óránk, akkor ő a szomszédos terem előtt áll) de nem akarok olyan "módszereket" használni, hogy "véletlen" elejtem a füzetem mellette vagy ehhez hasonlók.


Mit tanácsoltok? Múltkor a nyelvi tanszéken voltam, és ott láttam. Megnézett, de nem tudom, hogy engem nézett, vagy csak azért nézett rám hogy mit csinálok a nyelvi tanszéken épp ebédszünetben mikor mindenki kajál még a tanárok is :D (épp arrafele mentem)

Mit csináljak? Nagyon tetszik...



2014. okt. 11. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele...
2014. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!