Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem kövérnek magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem kövérnek magam, ha megtetszik egy fiú, , de ő más iránt érdeklődik?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy ez most úgy igazán szerelem kategóriának minősül,de azért leírom ide.

Amióta elkezdődött a suli híztta 8 kilót (1 hónap alatt)

most tetszik egy fiú és úgy érzem,hogy azért érdeklődik más iránt és nem irántam,mert nem vagyok elég vékony,csinos..minden fiúnál ezt gondolom...mindig le akarok fogyni,a többiek azt mondják,hogy jó vagyok így,de én nem érzem magam így jól..talán,ha nem tetszene sosem egy fiú sem akkor nem lehetne ilyen probléma.Régebben tetszet egy fiú,de amikor összejött egy lánnyal,elkezdtem fogyózni..most,hogy más suliba kerültem nem számított már,hogy hogy nézek ki a fiúnak,mert már úgysem látom,ezért meghíztam..most mivel megtetsztt egy új fiú,újra úgy érzem,hogy fogynom kellene.Mitől van az,hogy ezt érzem?Dilis lettem a fiúktól vagy mi?


(bocsi,ha hülyén fogalmaztam.)



2014. okt. 4. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsi lány! Csak egy kérdésem van! A fiú aki tetszik, vekony vagy sportos? Mert akkor fogynod kell hozzá...


Ezt az egész dolgot hogy "mindenki magához illő embert keresen" ti lányok!!!! Talaltatok ki! Az összes nagyobb darab pasi ezért nem kap nőt.

2014. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kor/kg/magasság?

F

2014. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most vagyok 170cm/60kg..nyáron 52kg voltam.


A fiú vékony,igen..olyam magas szétnyúlt féle.

2014. okt. 4. 16:14
 4/6 A kérdező kommentje:
de én nem a fiúhoz akarok alkalmazkodni,mert például én a husis,maciféle fiúkat is szeretem..szóval szerintem nem itt van a gond.
2014. okt. 4. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:

170/60 tök jó szerintem!


Megneznek egy fotót is!

2014. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért van ez így, mert anorexiás vagy. Mikor elutasítanak, sérülsz, és indokot keresel rá, hogy miért, és azt hiszed, hogy azért van, mert kövér vagy, nem vagy elég vékony.

Lehet, hogy ezért nem tetszel a fiúknak, mert hibásan gondolkodsz.

1.Van olyan, hogy valakinek nem vagy az esete, ez nem baj, ettől még te nem vagy kevesebb. Neked sem tetszik mindenki nem ?

2.Ha megtetszik egy fiú, ne akarj azért össze jönni vele, hogy ezzel az egódat erősítsd, nem ez fogja megmutatni, hogy mennyire értékes vagy.

3.Azok a lányok, akik folyamatosan a külsejükkel vannak elfoglalva, és azon változtatgatnak csak, nem marad energiájuk a belsőjükre, sőt a gondolkodásmódodtól már lesz egyfajta személyiséged. A kisugárzásodon ezt meg lehet érezni, nem kell hozzá különösebben ismerni.

4.Hiába vagy nagyon vékony és csinos, (hozzáteszem azért a 40 kilós lányok rohadtul nem csinosak) ha látják rajtad, hogy ennyire butuska vagy, akkor csak meg akarnak majd max dugni, vagy villogni veled.

Az a tanácsom, hogy keress egy szakembert sürgősen, és a legjobb barátnődnek akiben megbízol mond el ezt az egészet, és hagyd, hogy segítsen neked. Komoly problémákhoz fog vezetni, hogy ha ezen a gondolkodásmódon még most nem változtatsz.

Fogadd el magad, és egyből jobb lesz a kisugárzásod, több fiúnak is fogsz tetszeni. És olyan fiúval meg ne is akarj járni, akinek csak vékonyabban és csinosabban tetszenél. Annak csak a hús kell. Hidd el nekem, ez csak jobban roncsolná a lelkedet és soha nem lennél jobban, csak egyre pocsékabbul.

Ráadásul, gondolj bele, hogy ki mondja meg, hogy mi a szép? A tévés néni, meg az internet? A divatdiktátorok? Ők is csak emberek, semmi többek. Csak egy bábu vagy a társadalomban, ha hallgatsz rájuk és úgy formálod magad, ahogy azt ők megmondják.

Légy szabad és élj!

2014. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!