Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A folyton siránkozó, nyavalygó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A folyton siránkozó, nyavalygó, a saját sorsáért másokat hibáztató srácok összeállnának egy hasonló hozzáállású lánnyal?

Figyelt kérdés
Vagy csak arra várnak, hogy más megsajnálja őket, de ugyanezt maguk nem tennék meg?
2014. okt. 11. 10:38
 1/4 anonim válasza:
Nem,mert tuti rusnya.Ha jól néz ki valaki,nem kell sajnáltatnia magát.Én rusnya fiú vagyok...ne hibáztatok ezért senkit,csak mégis bánt,hogy miért én születtem rusnya nyominak.Születhetett volna az a helyes srác is,aki évek óta együtt van egy csodaszép lánnyal és akkor o siránkozna itt gyk-n meg masztizna a csaj képeire...de sajnos nem így van és ez ellen semmit se lehet tenni,helyes arcom nem lesz soha...és az a lényeg.
2014. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek, nemtől Függetlenül ilyen partnerrel "állnak össze". Nem azért, mert megsajnálják az illetőt, hanem mert akinek valamilyen érzelmi instabilitása van, az magához hasonlót választ. Még ha csak tudat alatt is. Mert ha választana egy céltudatos, karakán partnert, aki normális (tehát nem arra játszik, hogy elnyomásban tartsa a partnerét), akkor nyomás alatt lenne, hogy változzon, változtasson. Ez frusztrálja a "gyengébb" felét, így a kapcsolat sem tart sokáig.
2014. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*gyengébb felet
2014. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, próbálkoztam összeállni hasonlóval, remélve hogy egymás önbizalmát kölcsönösen turbózni tudjuk. A sors fintora, hogy ő felfelé fejlődött, én meg lefelé. Mintha valami energiavámpír lett volna, vagy nem tudom. Rendes kapcsolat végül nem is lett belőle, miután kirángattam a depiből, hálából szépen lelépett külföldre.


Talán megpróbálnám újra, más valakivel, csak hogy ne egy személy alapján ítéljek, de lennének fenntartásaim. Alapvetően kéne, hogy a másik fél nagyon ragaszkodó legyen, nők esetében meg ez csak akkor lehetséges, ha a másik fél folyamatosan bántja. Így a dolog marad elmélet.

2014. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!