Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék kinek mi jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék kinek mi jut eszébe arról, hogy lotyó?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon felháborító, hogy hogy beszélnek, mindenkire rásütik azt, hogy ri-banc, aki nem szerelemből szexel és mindennek elhordják, ilyenekt írnak, hogy Dunába kéne az ilyeneket lökni. Ti hogyan képzeltek el egy ri-bancot, hogy ilyeneket írtok "róluk"?


Egy gonosz, szívtelen dögnek, aki kikezd veled, eljátssza, hogy szerelmes majd rámászik a bátyádra és az apádra és mellesleg mindegyikőtöket megfertőzi szifilisszel, aztán meg jót röhög a markában és keresi a következő áldozatot ??


Mert ha nálatok ezt jelentené, akkor megérteném, hogy ilyeneket írtok, de az a baj, hogy amelyik nő mr kimeri ejteni a száján, hogy 5-nél több pasival volt vagy hogy szokott egyéjszakázni akkor az már rögtön gonosz ri-banc lesz , akinek a fél város megvolt és Dunába vele!


Az az igazság, hogy szerintem ti magatok sem tudjátok, hogy miért is ítélkeztek és szapultok, de azért megteszitek...

Úgy beszéltek, mintha 100 meg 100 ilyen gonosz ri-banccal találkoztatok volna már életetekben (amilyet fent vázoltam) és ezért jogos, hogy mindenkérdéshez odaröfögitek, hogy "Ééén aztán utálom az ilyen cafkákat, undorító mocskok, a világ szégyenei"...



Közben meg azt se tudjátok mit beszéltek...


2014. okt. 11. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincs bajom az egyéjszakázó riban cokkal... Mindenki olyan életet él, amilyet skar... Le lehet feküdni fél budapesttel úgy is, hogy vigyáz a hölgy az erkölcseire, és a ferőzések elkerülésére, de ugyanakkor szinte osszefugg az intelligencia hiánya a könnyűvérűséggel.. Hiszen a buták nem látják a potenciális veszélyeket a dologban, és ez a butaság másokra is veszélyes lehet.. (Pl azzal, ha összefertőz mindenkit szifilisszel)... De amugy szimplan csak a jo izlesbe utkozik a dolog.. Gondolj csak bele, szivesen kinyalnatok egy olyan puncit, amiben mar fel budapest megfordult? A legtobb embernek ez nem hangzik izgatoan...
2014. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

És szívesen a szátokba vennétek egy olyan farkat, ami már megjárta a fél várost? Én sem szeretek használt fogpiszkálót használni...


Érdekes, hogy a pasik hogy gondolkodnak, a nőknek meg ugyanúgy jogos lenne ez a felvetés, ők még se csinálják...

2014. okt. 11. 12:17
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért zavar az hogy sokan nevén nevezik a dolgot... Illetve a rib ancot?
2014. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Második...Te tudsz olvasni ? Kérlek tedd meg és értelmzed a kérdést, majd gondold át, hogy vajon vagy e annyira intelligens ahhoz, hogy egy normális, a kérdésre válaszoló választ tudsz megfogalmazni. Ha nem, akkor kérlek ne tedd.
2014. okt. 11. 12:23
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
Hmm. Nem szoktam gyakran, de ha: csak azt, aki hazudik a másiknak, színtelen, gerinctelen. Amúgy nincs bajom az egyéjszakázókkal sem, ha korrektül csinálja.
2014. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

Két dolog: Azért "sütik rá" mert az is a nők 99,9%a.

No nem arról van szó, amit te írsz, hogy ha volt egy nőnek(szerintem ez a reális) 16 évesen egy szüzetlenítése, 1 évente pedig más más sráccal jött össze, majd 30 évesen találkozik velem, és kiejti, hogy 14 és elfutok előle.

Hanem a sok alkalmi szex, 3as szex, megcsalás, sokszor a legjobb baráttal...14 évesen cikiségből ismeretlennel vagy jó baráttal szexel először, barátság extrákkal, stb.

Persze könnyebb azt mondani, hogy az összes nő cafka, de valójában csak a túlnyomó többség. Azért szerintem van értékes nő is. CSak azok többsége már foglalt...

Hogy miért is van ez a 100bó l 100 dolog? Mert életükben nem beszélgettek nőkkel csak úgy, felszedési szándék nélkül. Vagy mert akikkel próbálkoztak, a számukra jó csaj, aki persze nagyképű és sértő módon utasította a közeledést, na ő miattuk azt gondolják, biztos mind olyan.

Amúgy maga a szó, hogy lotyó, olyasmi, mint ha valami külföldi leves vagy hasonló lenne. Legalábbis ezt gondolom, mikor látom/hallom.

2014. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Azért "sütik rá" mert az is a nők 99,9%a. "


Tovább nem is olvasom.

2014. okt. 11. 12:47
 8/14 anonim ***** válasza:

Kár, pedig a többire bólogatnál...

De kérdezem én, miért ír ki kérdést az, aki nem választ akar, vagy értekezést? Mert itt épp csak véleménykinyilvánítasz, ellentmondást nem tűrően.

Így pedig értelmetlen a kérdést feszegetned, még ha egyébként lehetne is.

2014. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

R*bancozók és a világot csak feke-fehérnek látók! Csak magatokat, a saját ideátokat fogadjátok el. Én ezt is elfogadom.

De ettől még egyszerűek vagytok, mint egy faék!

2014. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
tessék, elolvastam és nem...nagyon nem bólogattam.
2014. okt. 11. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!