Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gáz van velem, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gáz van velem, ha úgy érzem, hogy képtelen lennék boldog párkapcsolatot kialakítani olyan lánnyal, akit nem látok nagyon szépnek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
nem gáz, ez nemes egyszerűséggel annyit jelent, hogy neked inkább a külsőség a minden. Csak a saját "csajozásodat" nehezíted meg vele, de általában elég sok pasinak a külsőség a fontos.
2014. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem gáz, ezzel mindenki így van, inkább az a kérdés, hogy mennyire könnyen tudod meglátni a szépet az emberekben
2014. okt. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"inkább az a kérdés, hogy mennyire könnyen tudod meglátni a szépet az emberekben"


Hát nálam sajnos ez nem így működik.. Ránézek, és vagy jó csajnak látom, vagy nem. Ha nem, akkor nem is fogom annak látni soha (legalábbis eddig még nem fordult elő).

2014. okt. 8. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes dolog. Az, hogy kit látsz szépnek azt nem tudom.
2014. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj.

Nekem is fontos a külső egy lánynál, hogy tetsszen nekem, aztán kiderül h belsőre is szép e.

2014. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 3 Nem úgy értem, hogy milyen könnyen változik a véleményed a külsőt tekintve.

Hanem hogyha ránézel egy lányra, akkor mennyire kell "nagymellű cicababának" lennie ahhoz, hogy szépnek lásd.

2014. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát általában olyan lányok vonzzák magukra a tekintetemet, akik vékonyak, szép az arcuk, és csinosan vannak felöltözve. Röviden: akik a legtöbb másik pasinak is bejönnek.
2014. okt. 8. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!