Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkeresésben sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkeresésben sikertelen fiúk miért nem képesek elfogadni, hogy bennük is lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Miért mindig a lányokat és a sikeres srácokat hibáztatják? Miért nem képesek elviselni a kritikát?
2014. okt. 11. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tudom hogy bennem van a hiba: nem születtem magasnak és helyes arcúnak.
2014. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyunk képesek beismerni, hogy bennünk van a hiba, akkor miért az minden második kérdés, hogy miért nyávogunk, miért utáljuk magunkat, miért nincs önbizalmunk stb.?


Nem voltál errefelé mostanában, ugye?

2014. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Azt hiszem én is tudom, hogy nem lehet ilyen negatívan élni jó minőségben...

Hát kérdező, bennük is lehet, meg abban is, hogy a kirakatba helyezett mellű, cicagatyás, agyonfestett csajoknál próbálkoznak általában.

2014. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én beismerem,hogy ocsmány okádék srác vagyok,csak nem bírom feldolgozni,hogy más miért született helyesnek,eleve sikerre predesztinálva a lányok körében,én pedig miért rondának..
2014. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"Csúnya" fiúk, azzal is másra hárítjátok a felelősséget a saját sikertelenségetekért, ha a sorsot hibáztatjátok, hogy ti ilyennek meg olyannak születtetek. Lehet, hogy a "helyes" fiúk sem alapból ilyenek, csak kihozzák magukból a legtöbbet, meg talán társul még hozzá valami érdekes személyiség, jó kiállás, hozzáállás, amivel nektek is összejöhetnének a dolgok, csak dolgozni kéne érte. És ne mondjátok, hogy "hát de a lányok így megy úgy csak a külsőt nézik", mert az ilyen (abszolút nem imponáló) gondolkodás is csak a saját szegénységetek.
2014. okt. 11. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:

" Lehet, hogy a "helyes" fiúk sem alapból ilyenek, csak kihozzák magukból a legtöbbet"


Én kihozom magamból a legtöbbet, sportolok, gyakran járok fodrászhoz, igényesen öltözködöm, ettől függetlenül aki egy fejjel magasabb nálam és genetikailag helyes az arca, az már eladhatóbb, még ha ezeket nem is teszi meg.

2014. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!