Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem magam minimális/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem magam minimális/semmi sminkben vonzóbbnak?

Figyelt kérdés

Általában csak a szemöldökömet töltön fel egy kis porral, mert elég ritkás.

De más nőket is sokkal szebbnek látok smink nélkül. Akár ha nem is teljesen egyenletes az arcbőre, szebb hagyni, mint rákenni alapozót, vagy ha valaki például iszonyat bénán visz fel egy rúzst, csinosabb lenne, ha inkább nem is használná.

Más is így van vele?



2014. aug. 29. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak te.
2014. aug. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én sem szeretem az erős sminket

pilla spirál meg szemhéjfesték és kész

2014. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom. Talán azért, mert szebbnek tartom az ártatlan babaarcot, mint a dívás külsőt.
2014. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindenkit szebbnek látok egy kis sminkkel. Még azt is, aki egyébként anélkül is szép.

Viszont a túl sok smink taszító nekem is.

2014. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és szőkés hajam, kék szemem és fehér bőröm van, így borzasztóan áll pl. a szemceruza, de alapozni sem szeretek, mert nekem túl sok. Szempillaspirálozni szoktam néha, de mindig arra jutok, hogy jobb lett volna hozzá se nyúlni az arcomhoz.
2014. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is vonzóbbnak érzem magam smink nélkül.
2014. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól sminkelni is tudni kell, és mindenkinek meg kell találnia a saját egyéniségéhez legjobban illő sminket. Anno anyukámmal voltunk "ingyenes sminkelésen", és nekünk nem tetszett, amit az állítólag már hozzáértő tanonc csinált. Lehet az tényleg tankönyvpélda szerint kiváló, ha nem illik az ember egyéniségéhez.


Én azért használok, nem mindig, nyilván, de szoktam sminkelni magam. Általában egy nagyon egyszerűt teszek magamra - alapozót leginkább azért, mert problémás a bőröm, esetenként begyullad, kisebesedik, rovarcsípés is gondot okoz, olyankor csúnya, azt az alapozó segít gyógyítani (alapozó és alapozó között is van különbség, én a púderes hatásúakat szeretem, meg az AVON-nak van egy gyógyhatású korrektora, még azt) -, illetve anno én énekeltem most meg táncolok, és voltak, vannak fellépések is, a színpadra azért kell egy erősebb smink, de az nyilván nem mindennapi.


Otthonra, boltba nem sminkelem ki magam, de azért ha olyan helyre megyek, ahol egy kicsit jobb formámat szeretném adni, oda igen.

2014. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!