Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok rá mérges?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok rá mérges? Soha többé ne beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Szakítottunk (közös megegyezés) 1 hónapja, de barátok maradtunk, 2 hétig utána minden nap ráírtam mi van vele... Beszélgettünk, párszor találkoztunk is... De 1 hét után úgy éreztem baszik rám, nem igen akar velem beszélni, rá is kérdeztem, és meglepődötten kérdezte, hogy miért mondom... És azt mondta hogy szeretne közelemben maradni, de mint barát, ami okés is... Szóval úgy döntöttem, hogy ha valóban ezt akarja akkor bizonyítsa is, és többet nem írtam rá, 2 hét szünet után (közben 1x találkoztunk véletlenül és beszéltünk fél órát, akkor mondtam neki h randim lesz, közben megtudtam h összeismerkedett egy fiúval, aki kihasználja...) rámírt ma, hogy hogy sikerült a randi és azzal a mozdulattal ki is jelentkezett... Ezek után nem tudom akarok-e még barátságot... Akkor inkább ne is írt volna, legalább nem huzta volna fel az idegeimet...
2014. okt. 11. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerelem utáni barátság ritka esetben jó :)

Szerintem jobb lenne vele megszakítani a kapcsolatot, mert még nem vagy ezen túl.

2014. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tévedsz, egyáltalán nem viselt meg, sőt felüdülés volt mindkettőnknek, utolsó 1 hónap kínszenvedés volt
2014. okt. 11. 15:03
 3/4 Buford Tannen ***** válasza:
szép lassan távolodjatok el egymástol,normális barátság ebbol már nem lesz
2014. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon úgy néz ki...

De a francnak ír rám, ha kijelentkezik azonnal?

2014. okt. 11. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!