Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is bejelölik facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is bejelölik facebookon a barátnőtöket a legjobb haverjaitok?

Figyelt kérdés
Én mindig is titkolni akartam ezt a kapcsolatot,mert a haverjaim úgysem hitték volna el,hogy barátnőm van.Valahogy rájöttek,és megjelölték őt facebook-on,én viszont nem szeretném hogy írogassanak a barátnőmmel.

2014. okt. 11. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj a barátnődnek hogy ne igazolja vissza őket.
2014. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg töröld végleg a facebook profilodat, hidd el hogy csak baj van vele, a kutya nem fogja számon kérni ha már nem lesz.
2014. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tök mindegy, hogy mit akarsz...ha a csajod szeret, nem kell féltened a haverjaidtól, ha meg meg akar csalni, akkor meg úgyis megfog, nemcsak a haverjaiddal...
2014. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, most hoztam haza másodjára, és kimentünk a helyi szórakozóhelyre este inni egy energiaitalt.

Találkoztunk 2 haverommal, és be is jelölték.

Kicsit idegesítő, mert az egyik állandóan ráír.

Nem az hogy féltékeny vagyok.. csak... na jó féltékeny vagyok.

2014. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!