Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek barátaim? És akik voltak, miért hagytak el?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és régen elég nagy társaságom volt. Minden hétvégén együtt voltunk, összeültünk beszélgettünk. Később már kevesebben lettünk de mindig volt ember a környezetembe akire barátként tekintettem. Pár éve elkerültem egy másik városba és a barátaim is a főiskola végett. Amióta visszakerültem azóta ők már más társaságban vannak és nem kíváncsiak rám. Mi történt? És most miért nem viszonyul senki hozzám mint barát? Nagyon megértő vagyok és a visszajelzésekből is kedves, talán túl kedves is és így könnyen átgázolnak rajtam. Nem szoktam vitatkozni,amikor kiálltam magamért akkor azokból az összeveszések miatt megszakadt a kapcsolat, pedig pitiáner dolgok voltak. A végén csak ráhagytam és elviseltem ha megbántottak az állítólagos barátaim. Kezdem úgy érzeni, velem van a baj, de hol rontottam el? Most senkim sincs, volt egy barátom is de ő is visszaélt a megértésemmel és hazudott én meg szó nélkül elhittem. Ha tud valaki tanácsot adni, nagyon megköszönném mert kezdek beleőrölni, hogy én mindig csak adok, de vissza nem kapok egy jó szót sem. Köszönöm.

2014. okt. 11. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
én is így jártam... idővel felbomlanak a barátságok...
2014. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek.

Jo ez igy:)

2014. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így.ha gondolod beszélhetünk 20L
2014. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megtudlak erteni en is teljesen egyedul vagyok miota elvegeztem a sulit es dolgozok... senki se keres de nem ertem h miert pedig mindig jolereztek velem magukat...
2014. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából úgy érzem, hogy a barátságokban mindig az volt, amit a másik fél akart és ott kezdődtek a gondolok, mikor én mást akartam mint ők vagy épp hangot adtam, hogy megbántottak dolgokkal. Amíg lelki szemetesláda voltam, addig sosem volt gond. Pedig egyébként nagyon jókedvű ember vagyok a környezetem szerint vicces és jó társaság.
2014. okt. 11. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:

pont a változásokkal derül ki, hogy van -e egyáltalán barátod, vagy mind csak haver szinten volt mindig


sokszor még a távolság se kell egy ilyen szituhoz,

néha elég ha a barátodnak párkapcsolata lesz és máris könnyen lehet, hogy le fog kullantani téged

2014. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Távolság és párkapcsolat is van abban, hogy egyedül maradtam.
2014. okt. 11. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig mindenbe annyit fektess be amennyit vissza is kapcs. Ìgy szinte biztos, hogy nem ér csalódás.
2014. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nálam is voltak ilyenek. Egyszerűen megszűntek ezek. Ha én nem kerestem őket, akkor kb nem történt semmi.


Keress új társaságot. Én is ezt teszem. Nincs értelme olyan emberekkel együtt lenni, akik nem kiváncsiak rád.

23/F

2014. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!