Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy bár még kapcsolatom sem volt soha, már arra vágyom hogy legyen egy saját gyerekem? 21/f

Figyelt kérdés

Sajnos eddig nem volt még kapcsolatom, mert 1) bemvagyok se sszép se sportos, és ez miatt az önbizalmam sincs rendben. 2) túl sok időt (több évet) pazaroltam egy reménytelen szerelemre.

Viszont tényleg úgy érzem, hogy szükségem van egy társa.

Nemrég pedig volt egy álmom. Visszatértem a régi általános iskolámba, mint már híres művész, az épület különböző pontjain a rajzaim és festményeim voltak kitéve, de mégis ürességet éreztem magamban. Aztán találkoztam egy kislánnyal, akiről aztán kiderült hogy 8 éves és másodikos. Beszélgetni kezdtünk, sokkal érettebb volt a koránál. Sajnos a beszélgetésre már eléggé homályosan emlékszem, de amikor el kellett mennem, akkor igazán szomorúnak tűnt mert megkedveltük egymást. Egyszerre felelősséget is éreztem iránta, mintha a lányom lett volna. Azóta gyakran eljátszom a gondolattal, hogy milyen jó is lenne felnevelni egy gyermeket. Persze reálisan nézve ez egy ideig még csak ábránd marad.



2014. okt. 11. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
normális
2014. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!