Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a nem helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a nem helyes pasik jó nőket maguknak?

Figyelt kérdés
ugyanez a kérdésem a csúnya lányoknál.
2014. okt. 11. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Annyi a különbség hogy a lányok meg is kapják!
2014. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Amiért magas fizetést, nagy házat, jó autót stb...
2014. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én kedves nőt akarok magamnak
2014. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Csak az a nem mindegy ennél a dolognál tudod Kérdező,hogy kinek a szempontjából/látásmódjából számít az a másik illető jó nőnek vagy jó pasinak.

Nekem például a lányok nagy része bejön külsőre,volt,hogy egy teljesen átlagos kinézetű lányba nagyon sokat és jót láttam bele,és szebbnek láttam mint bármelyik másikat,aki mondjuk elsőre jobb kinézetűnek tűnt.A fiúknál sokkal jobban inkább a belső értékek számítanak,a lányoknál sokkal felszínesebb a viselkedés én úgy vettem észre.

2014. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem minden pasi a számára tökéletes nőt akarja. És fordítva.
2014. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

hát igen, a nők tényleg simán megkapják a hozzájuk képest jobb pasikat, de olyan egyszerüen lehetetlen, hogy egy gyik pasival jó csaj menjen el...


tehát olyat nem fogsz látni, hogy egy jellemtelen, vézna, alacsony, nem jóképü sráccal jó nő menjen el...


azonban hasas, ragyás, kvásan öltöző, de agyilag természetesen zokni lányok sportos és joképü pasival mennek haza.

2014. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg ennyire buta lenne itt mindenki, hogy úgy gondolják, a külső alapján jönnek össze az emberek? Micsoda idióta világban élek... Vagyis a világgal nincs semmi baj, csak az emberrel.
2014. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
kérdező.! szerintem te homoszexuális vagy...
2014. okt. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
először mindenki külsöről itél senki se szeret bele 1. a belsö értékekbe ahoz elöb ismerkedni kell pl egy ronda csaj hiába kedves ha nem megy oda hozá senki
2014. okt. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
egy ronda csaj akkor se kéne, ha kedves :(
2014. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!