Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "balesete" után egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "balesete" után egyre inkább eltaszít magától. Miért?

Figyelt kérdés

Van egy hölgy ismerősöm. Évek óta tartjuk a kapcsolatot. Eddig baráti viszonyban voltunk / vagyunk. Az elmúlt 3-4 hónapban egyre közelebb kerültünk egymáshoz, viszont a volt barátja nagyon megverte, ami miatt 3,5 hetet töltött kórházban.


Amióta haza jött, ''megváltozott". Mindig átmegyek hozzá, hogy segítsek neki, támogassam, ott legyek mellette, de azt mondja, hogy nem akar ''kihasználni" és nem akarja, hogy "kényszerből" menjek át hozzá. Pedig ez nem így van, önzetlenül teszem, mert fontos nekem és szeretem. Ezt el is mondtam neki.


Mi lehet a gond?


u.i.: nem, nem nyomulok



2014. okt. 11. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a barátja féltékenységből verte meg, persze nem biztos, hogy miattad. Nem akar téged bajba sodorni és önmagát sem.Még sokk alatt lehet, fél.
2014. okt. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már rég nincsenek együtt. Bonyolult a történet a fickó miatt.
2014. okt. 12. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Attól, hogy nincsenek együtt, még fél. Szerintem teljesen normális, hogy magába fordul. Te pedig lehetnél kevésbé önző és jobban megérthetnéd őt...
2014. okt. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!