Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akivel most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel most legjobb barátok vagyunk (én 19 éves fiú vagyok), szal tényleg mindent elmond nekem, meg mindent megbeszélünk, mivel nagyon hasonlítunk egymásra. Az a probléma, hogy beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok rá, mint barát tekinteni. Egy osztályba járunk, szóval kitörölni sem tudom az életemből. Meg nem is akarom, hiszen barátként ugyanúgy szükségem van rá, és nem bírnám ki nélküle. De másfelől meg azt sem bírom ki, hogy csak barátok vagyunk. Van valami megoldás?
2011. jan. 9. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha a lánynak barája van, nem ajánlom, hogy bepróbálkozz.

ha nincs, akkor meg szerintem megér egy próbát, mert sose lehet tudni....:)

2011. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már bepróbálkoztam, azzal nincs gond. De nem tudja miért de nem szeretne járni.
2011. jan. 9. 18:15
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát az lenne a helyes, hogy nem beszélek vele többet, hogy el tudjam felejteni. De akkor meg nem lehetnénk barátok többé, és szenvedés lenne, de most is szenvedés, hogy nem lehet több.
2011. jan. 9. 18:17
 4/11 anonim ***** válasza:

mi az h nem tudja h mér?

biztos van valami oka kérdd meg h legyen teljesen őszinte, nem hiszem ,hogy a nagyvilágba csak úgy a hasára ütött h nemtudja mér..

lehet h nem akar megbántani..

vagy nem vagy az esete, vagy épp más van neki alakulóban

2011. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha elakarod felejteni, akkor beszéljetek kicsivel többet, és keress egy másik csajt
2011. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

- többet

*kevesebbet

2011. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Talán megszokta, hogy csak barátok vagytok és neki így jó, mert esetleg félne egy kapcsolattól. De szerintem azért ne add fel, esetleg hanyagold egy időre, hogy járjatok, de próbálj hozzá közelebb kerülni.
2011. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ennél közelebb már nem lehet. Szal tényleg mindent tudok róla. ÉS amúgy azt mondta, hogy néha eszébe jut, hogy járjunk és bejövök neki, de tényleg nem tudja mi az indok, de úgy érzi nem működne.
2011. jan. 9. 18:21
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az is lehet a probléma, hogy már talán túlságosan is jó barátok vagyunk. Bár megkérdeztem, hogy eesetleg emiatt nem akar e járni, de azt mondta, hogy nem. Nem tudom mennyire volt őszinte.
2011. jan. 9. 18:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel. Eléggé bizonytalannak tűnik, lehet még bőven esélyed.
2011. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!