Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nok csak at verik a pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok csak at verik a pasikat?

Figyelt kérdés
eddig ez a tapasztalatom....Nem akarom,hogy gyuloljem oket...De mar efele hajlok :/
2014. okt. 12. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz,en se szoktam oket SOHA.
2014. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
semmi erteket nem latok mar a nokben.Regen ez nem igy volt....mara ra jottem,hogy csak kihasznalni es atverni tudjak az embert!!!!!
2014. okt. 12. 08:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem magadban keresd a hibát, ha ennyire nincs emberismereted és mindig rossz nöket választasz.
2014. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Költőnő? ***** válasza:
Utolsónál a pont. Sok rendes lány van, de te vmiért az ilyeneket fogod ki. Azért ezen gondolkozz el sztem.
2014. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mind olyan, csak elég sok ahhoz, hogy nehéz legyen találni normálisat.
2014. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Ne általánosíts már.Eddigi tapasztalatod?Miért megismertél minden nőt a világ?Legalább gondolkodni tudnál,és nem általánosítani.Nem minden nő ilyen,csak te lettél szűklátókörű.Ja és férfi vagyok,nem nő.Ezt azért írom le mer furcsa lehet.
2014. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*világon
2014. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
én nő vagyok és engem meg a pasik hagynak cserben és vernek át :(
2014. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha ilyen borzalmas a helyesírásod, akkor valószínűleg egyébként sem van túl értelmes, tájékozott, hanem elég primitív valaki.

Ezért nem csodálkozhatsz, ha az igényesebb nőknek nem te vagy az álma, akinek meg megfelel, azoktól nem sokat lehet várni.

Először művelődj, legyél kultúrált ember, akkor nem lesznek ilyen gondjaid.

2014. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, csak téged.
2014. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!