Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért verik át a nők a pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért verik át a nők a pasikat?

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdenétek sorolgatni,hogy " puha**sű, túl féltékeny túl hosszú póráz stb.." szeretném kijelenteni,hogy a feltétlen bizalom amit főként a nők szeretnének, azt miért nem tartják be? Nekik nehéz 1 ember mellett leragadni?

2014. szept. 18. 21:49
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Engem is kicsinalt egy csaj.
2014. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Jó, engem nem egy, hanem 3 db 2 éves kapcsolatom volt ( 21/F) És teljesen antiszociális lettem mára, és 1 alsóbbrendű fajnak nézem őket ( nem tehetek róla )
2014. szept. 18. 21:52
 3/51 anonim ***** válasza:
53%
Engem is vert már át egy csomó csaj... Szerintem a vérükbe van!
2014. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
43%
Nem, csak mindegyik a számára tökéletes partnert keresi. Értsd nem kell nekik a törpe 170cm-es, 12cm-es kisfarkú "férfi".
2014. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
lehet ,hogy szemétség, de ez engem vigasztal,hogy nem csak velem b***nak ki :D
2014. szept. 18. 21:53
 6/51 anonim ***** válasza:
54%
Itt persze mindjárt jönnek a nők megvédeni magukat, és szidni minket, hogy bénák vagyunk, de már nem hiszünk nekik!... Túl sok negatív példa van ellenük!
2014. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, nem mértem le ,de biztos több mint 12 centi...178 vagyok, 2 szakmám van , érettségivel, normálisan , szorgalmasan dolgozom, jól keresek, és szeretem az autóm, meg kényeztetni a páromat, nem tartanak ocsmánynak se. De ez sem elég nekik. 10 évvel idősebbeket keresnek , akik már megörökölték apuci , anyuci lakását és audiját, miért?
2014. szept. 18. 21:55
 8/51 anonim ***** válasza:
MGTOW -nak járjatok utána.
2014. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
96%
Ilyet mindkét nem mondhat. A nők is mondhatják, hogy "de a Kari miért d.gja a csajokat a diszkóban, mikor én a lelkemet is kitettem érte".de ez nem így megy. Szerintem nyitott szívvel érdemes élni (igen, tudom, nyálas) és nem büntetni a jelent ( a "mostanit") a múlt (az ex) miatt. Legfőképpen magadat ne büntesd ezzel. De persze Te tudod, a Te életed...
2014. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
Nekem meg még sose jött össze semmi, pedig jóval idősebb vagyok nálad (igaz, részben az én "hibámból", már ha a betegséget annak lehet tartani). Nem vagyok ördögi ronda, se hülye, se bunkó, se link alak, mégsincs igazán sikerélményem. Ismerkedni is szoktam, de rendszerint leráznak, legtöbbször valamilyen idióta kifogással. Előtte persze panaszkodnak, hogy senki nem néz rájuk, meg azt mondogatják, hogy ők különbek, mint a nők nagy része.
2014. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!