Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki linkelne képeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki linkelne képeket arról, hogy milyen egy "átlagos" lány?

Figyelt kérdés

Az én lelki szemeim előtt az átlagos szó hallatán egy szürke egér, szexuálisan semleges, jellegtelenül öltözött csaj jelenik meg, de mástól meg olyanra is hallottam mondani, hogy átlagos, aki szerintem kifejzetten csinos.

Szóval mutatnátok képeket, hogy szerintetek hogy néz ki egy "átlagos" csaj?


2014. okt. 12. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az átlagos az a középutat jelöli.. Agyis azt a nőt, akinel van szebb, de van csúnyább is. Akinel van szolidabban öltöző, de provokatívabb is... Egy szó mint száz, az atlag az a nőtípus, ami a legnagyobb eséllyel a legtöbb pasinak bejön...
2014. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Én eddig mindig sértésnek vettem, ha azt mondták, hogy átlagos lányoknál próbálkozzak, mert számomra ez úgy jött le, hogy "próbálkozz a nem szexi csajoknál". Lehetséges, hogy átlagos alatt a "csinos, de nem bombázó"-t kell érteni?
2014. okt. 12. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Indulj ki a matematikából... Ha egy nőt 1-10es skálán osztályozol, akkor az átlagos az 5-6ot jelöli... Az 1es a bottal se kategória, míg a 10es az, akihez már hozzányuúlni is alig mernél mert olyan istennő
2014. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ha a 10-es skálát vesszük, én pl. 5 pontot olyan lányra adnék, aki nem taszító, de semmi vonzó nincs rajta (ez azért ugye nem az, aki "a legtöbb férfinak tetszik"). 7 mondjuk az, aki nem egy istennő, de elég csinos ahhoz, hogy vonzzon a megjelenése.
2014. okt. 12. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor 7es csajokkal baratkozz, ismerkedj :-) azoknál nem blokkolsz le mint mondjuk egy 9-10esnél...
2014. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az átlagos lány nem izmos, de nem kövér, kb. 168cm, barna, egyenes haja van, sárgás alaptónusú, de egyébként fehér a bőre. Farmert/csőnadrágot hord mindenféle trikóval, bőrdzsekivel kombinálva, mintás, vékony sálakat teker a nyaka köré és torna-/edzőcipőt hord. Kézi-, esetleg válltáskát hord. Sminkel is meg nem is, általában alapozó, tus/szempillaspirál van rajta, meg egy kis szájfény, színes körömlakk.


Attól még, hogy csinos valaki, nem lesz különleges vagy szép. Sőt, aki szép, az is öltözhet előnytelenül.

2014. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!