Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A félénkebb vagy közvetlenebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénkebb vagy közvetlenebb lánnyal lennétek inkább, fiúk?

Figyelt kérdés

A félénket értsd úgy, hogy gyakran zavarba jön, időbe telik míg feloldódik, és nem mindent mond el ha nem kérdezik rá, hagyja, hogy a beszélgető partner beszéljen többet.

A közvetlent értsd úgy, hogy vidám, fecsegős típus, bátran mer kezdeményezni, és van önbizalmuk nőiesebb ruhába járni, mint a félénk farmer+tornacipős lányok.

Tegyük fel, hogy az aulába sétáltok, az egyik sarokban egy közvetlen lánnyal a másikban pedig egy félénkebbel. Melyik lányhoz mennétek oda?



2014. szept. 3. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A félénkhez
2014. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyikhez sem mert én is félénk vagyok XD
2014. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
1:a nagy sz* rt,...nem ahhoz
2014. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Addig amíg meg nem ismerem addig nem tudom melyik milyen. Ezért a közvetlenebb hamarább oldódik és lehet vele beszélgetni.
2014. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A közvetlenhez, de a farmeros, tornacipős lányokat jobban birom.
2014. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van tényleg nagy a valószínűsége hogy egy anoním oldalon direkt a másik választ adom meg. Ember hallod hadd tudjam már mit választok.
2014. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A közvetlen nőt választom.

A mostani barátnőm(akivel a szakítás szélén állunk) félénk, és sok mindenben nem képes döntést hozni, nem tud kiállni magáért. Néha azt sem tudja mit akar. És kissé egoista is, azt akarja sokszor, hogy én találjam ki a gondolatait.

Egy közvetlenebb lánnyal többet, jobban tudnék beszélgetni. De lehet, hogy kicsit változik ez és mégsem szakítunk... annak örülnék.

2022. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!